KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 06.07.2020

Kategoria: Kontrola dostępu » Czytniki kart » Seria PRTxxEM


Produkt: Czytnik zbliżeniowy ROGER PRT12EM-G

Cena netto:199.00 zł
Cena brutto:244.77 zł

Opis produktu:


Czytnik kart zbliżeniowych PRT12EM-G firmy Roger to produkt należący do grupy terminali dostępu, które przystosowano do współpracy z kartami zbliżeniowymi standardu EM 125 kHz. PRT12EM G może być wykorzystany jako terminal zbliżeniowy podłączony do nadrzędnego kontrolera dostępu lub być skonfigurowany do pracy autonomicznej jako prosty kontroler dostępu. W przypadku pracy autonomicznej terminale PRTxxEM mogą samodzielnie dozorować pojedyncze przejście w oparciu o dane wpisane w procesie ich konfiguracji.

Podstawowe zasady funkcjonalności modelu PRT12EM-G ograniczają się jedynie do odczytu identyfikatora (karta/PIN) i przesłania danych do zewnętrznego kontrolera, który podejmuje dalsze działanie. Czytniki PRTxxEM posiadają wbudowane wyjście przekaźnikowe oraz są wyposażone w interfejs RS232, który może być wykorzystany do transmisji danych lub do programowania czytnika z poziomu komputera. Każdy czytnik serii PRTxxEM może pracować również jako programator kart zbliżeniowych, ale wtedy do jego obsługi wymagana jest licencjonowana wersja programu RARC.


FAAC 414

Charakterystyka czytnika PRT 12 EM G:

Zewnętrzny czytnik zbliżeniowy z klawiaturą, klawiatura silikonowa grawerowana laserowo z podświetleniem z dwoma klawiszami funkcyjnymi (np. dzwonek, lampka)


Charakterystyka czytników PRTxxEM:
FAAC 414

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/seria-prtxxem/czytnik-zblizeniowy-prt12em-g.htm