KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 30.05.2020

Kategoria: Kontrola dostępu » Czytniki kart » Seria PRTxxEM


Produkt: Czytnik zbliżeniowy ROGER PRT64EM-VP

Cena netto:342.00 zł
Cena brutto:420.66 zł

Opis produktu:


PRT64EM-VP to profesjonalny czytnik zbliżeniowy z wbudowaną klawiaturą z serii PRTxxEM firmy Roger, przeznaczony do współpracy z kartami standardu EM 125 kHz. Czytnik PRT64EM VP odpowiednio przystosowano do pracy w środowisku zewnętrznym. Korpus obudowy oraz klawisze wykonane ze stopu aluminium i pokryte powłoką w kolorze srebrny metalik. Mocna obudowa skutecznie chroni wnętrze przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami atmosferycznymi. Czytnik ma możliwość pracy zarówno w trybie online jak i w trybie offline (praca autonomiczna).

Każdy czytnik serii PRTxxEM może być wykorzystany jako terminal zbliżeniowy podłączony do nadrzędnego kontrolera dostępu (odczyt identyfikatora (karta/PIN) i przesłanie danych do zewnętrznego kontrolera, który podejmuje dalsze działanie) lub być skonfigurowany do pracy autonomicznej (dozorowanie pojedynczych przejście w oparciu o dane wpisane w procesie ich konfiguracji) jako prosty kontroler dostępu.

Czytniki serii PRTxxEM posiadają programowalne linie wejściowe oraz wyjściowe, mogą również współpracować z ekspanderem we/wy typu XM-2, który udostępnia dwa wyjścia przekaźnikowe oraz dwa wejścia NO/NC. Zastosowanie ekspandera XM-2 znacznie zwiększa ogólny poziom bezpieczeństwa kontrolowanego przejścia, gdyż umożliwia fizyczne odseparowanie punktu decyzyjnego (czytnik) od członu wykonawczego sterującego ryglem (przekaźnik na module XM-2).

Opcjonalnie, do czytnika PRTxxEM pracującego w trybie autonomicznym można dołączyć drugi zewnętrzny czytnik serii PRT i w ten sposób zrealizować obustronną kontrolę przejścia. Czytniki PRTxxEM posiadają wbudowane wyjście przekaźnikowe oraz są wyposażone w interfejs RS232, który może być wykorzystany do transmisji danych lub do programowania czytnika z poziomu komputera. Każdy czytnik serii PRTxxEM może pracować również jako programator kart zbliżeniowych, ale wtedy do jego obsługi wymagana jest licencjonowana wersja programu RARC.


PRT64EM-VP

Charakterystyka czytnika PRT-64-EM-VP:
Charakterystyka czytników PRTxxEM:
PRT64EM-VP

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/seria-prtxxem/czytnik-zblizeniowy-prt64em-vp.htm