KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 27.05.2020

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery kopułkowe IP


Produkt: EL-IP C230

Cena netto:313.90 zł
Cena brutto:386.10 zł

Opis produktu:


Wandaloodporna

Ochrona przed fizycznymi atakami

Jeśli poszukujemy uniwersalnego produktu, wybór kopułkowej kamery IP iProVel EL-IP C230 zakończy te poszukiwania. Miejscem jej montażu może być dowolna przestrzeń. Wszystkie elementy zapewniające prawidłową pracę zamknięto pod wandaloodporną obudową. Dzięki temu realny jest nadzór takich środowisk jak hale sportowe, boiska czy przestrzeń miejska. Każda fizyczna próba zakłócenia pracy zostanie nagrana, właśnie dzięki metalowej konstrukcji.



iProVel EL-IP C230


Zewnętrzna obserwacja

Ochrona podzespołów przed deszczem

Urządzenie jest w stanie prowadzić nadzór zarówno nad otwartym terenem takim jak parkingi czy szkolne boiska oraz zamkniętymi przestrzeniami jak hotele czy prywatne domy. Ta wszechstronność to wynik wodoszczelnej obudowy. Każdy podzespół, który został pod nią zamknięty, ma zagwarantowaną protekcję przed deszczem, gradem i suchymi drobinami. Wynika to ze spełniania standardu IP66.



EL-IP C230


Nadzór w nocy

Zobacz co kryje się w ciemności

Ogromną zaletą dla kamery IP iProVel EL-IP C230 jest fakt iż jest ona w pełni niezależna od cyklu dnia i nocy. W ten sposób daje użytkownikowi zdolność do całodobowego nadzoru. Widoczność w nocy oraz w kompletnym mroku jest możliwa dzięki oświetlaczowi IR. To, co będzie skrywać się w całkowitej ciemności ukaże w pełnej palecie odcieni szarości. Jego promień sięga na dystans do 30 m, a zatem doskonale sprawdzi się np. w większych sklepach.



Kamera IP iProvel


Odzwierciedlenie detali

Wysoka szczegółowość obrazu

By użytkownik zawsze widział, co uchwyciło oko kamery, dostarczane przez nią wideo doskonale odzwierciedla rzeczywistość. Zarówno pod kątem kolorystycznym, dzięki filtrowi ICR jak i pod względem detali. W nagraniach w jakości Full HD, odbiorca bez trudu rozczyta nawet taki detal jak nominał banknotu. Rozdzielczość 2 mpix doskonale sprawdzi się zarówno w sklepach, jak i na stacjach benzynowych czy w hotelach.



Kamera EL-IP C230


Zdalny dostęp

Dedykowana aplikacja

Kompleksowa kontrola nad megapikselową kamerą iProVel EL-IP C230 nie wymaga obecności w jej pobliżu. Użytkownik może znajdować się właściwie gdziekolwiek. Wystarczy, że zaloguje się do dedykowanej aplikacji XMEye. Może zrobić to nie tylko z komputera stacjonarnego, ale i mobilnego urządzenia. Takie rozwiązanie okaże się przydatne szczególnie w asekuracji prywatnego domu lub podczas częstej nieobecności.



Cechy charakterystyczne produktu EL-IP C230:

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-kopulkowe-ip/el-ip-c230.htm