KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 02.12.2021

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery kompaktowe IP


Produkt: GV-CA120 Mpix

Cena netto:605.05 zł
Cena brutto:744.21 zł

Opis produktu:


GV-CA120 Geovision to wysokiej klasy kamera IP typu CUBE przeznaczona do zastosowań wewnętrznych, która dzięki niewielkim rozmiarom i stylowej obudowie, doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie liczy się dyskrecja prowadzonego nadzoru wideo. Standardowo kamera GV-CA120 Geovision posiada obiektyw o stałej ogniskowej 3.35 mm, zintegrowany czujnik ruchu PIR oraz diodę światła białego o zasięgu 5 m. Ze względu na swoje cechy użytkowe, kamera sieciowa GV-CA120 Geovision jest szczególnie polecana do budowy systemów CCTV IP dla biur, domów jednorodzinnych, firm oraz sklepów.

Wraz z kamerą otrzymujemy profesjonalne oprogramowanie GV-NVR (wersja darmowa obsługuje wyłącznie kamery IP Geovision).

Kamera IP GV-CA120 Geovision
84-CA12000-100D

Wysokiej jakości obraz

Zastosowany w kamerze przetwornik obrazu typu 1/2.5" CMOS ze skanowaniem progresywnym, zapewnia wierne odwzorowanie obserwowanej sceny oraz dostarcza bardzo szczegółowy, ostry i pełen naturalnych kolorów obraz w rozdzielczości 1.3MPix (1280x1024) przy 30 kl./s w kompresji H.264. Wysoka jakość obrazu dostarczanego przez kamerę GV-CA120 umożliwia precyzyjną identyfikację obserwowanych osób i przedmiotów, nawet gdy znajdują się one w ruchu (wyeliminowano efekt postrzępionych krawędzi).

Na uwagę zasługuje także szeroki zakres dynamiki WDR, który w dużym stopniu poprawia skuteczność pracy kamery w niekorzystnych warunkach oświetleniowych, gdyż umożliwia lepsze rozpoznanie obiektów znajdujących się w prześwietlonych lub zaciemnionych obszarach obserwowanej sceny.

Wide dynamic range WDR

Obserwacja w dzień i w nocy

Kamera sieciowa GV-CA120 Geovision została odpowiednio przystosowana do prowadzenia obserwacji w zmiennych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu nadaje się do zastosowania w całodobowym instalacjach monitoringu wizyjnego IP. Na jej wyposażeniu znajdziemy funkcję Dzień/Noc i wbudowaną diodę LED światła białego o zasięgu 5 m, która zapewnia dodatkowe doświetlenie obserwowanej sceny przy niskim poziomie oświetlenia.

Kamera IP GV-CA120 Geovision

Optymalne wykorzystanie sieci IP

Dzięki możliwości wygenerowania dwóch niezależnych strumieni wideo oraz dostępowi do kilku metod kompresji sygnału wideo (H.264, MPEG-4 ASP i MJPEG), kamera sieciowa GV-CA120 Geovision pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów sieciowych oraz umożliwia odpowiednie dostosowanie poziomu jakości obrazu do potrzeb użytkownika i wymagań stawianych przez instalację CCTV IP.

Kamera IP GV-CA120 Geovision

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-kompaktowe-ip/gv-ca120.htm