KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 02.12.2021

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery kompaktowe IP


Produkt: GV-CAW120 Mpix

Cena netto:588.21 zł
Cena brutto:723.50 zł

Opis produktu:


Funkcjonalna, łatwa w instalacji oraz niezawodna w działaniu kamera bezprzewodowa IP GV-CAW120 Geovision pozwoli Ci na stworzenie skutecznego w działaniu systemu telewizji dozorowej IP dla domu jednorodzinnego, biura, sklepu czy firmy. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz estetycznej obudowie w kolorze białym, kamera IP GV-CAW120 doskonale nadaje się do prowadzenia dyskretnej obserwacji. Na jej wyposażeniu znajdziemy wbudowany mikrofon i głośnik (dwukierunkowa komunikacja audio), zintegrowany czujnik ruchu PIR i diodę światła białego o zasięgu 5 m oraz obiektyw o stałej ogniskowej 3,35 mm.

Uwaga! Z tym produktem dostarczamy bezpłatnie zaawansowane oprogramowanie NVR do nadzoru wizyjnego firmy Geovision (wersja bezpłatna obsługuje wyłącznie kamery sieciowe Geovision).

Bezprzewodowa kamera sieciowa GV-CAW120 Geovision
84-CAW1200-100D

Doskonała jakość obrazu

Ze względu na wysoką jakość generowanego obrazu, kamera megapikselowa GV-CAW120 Geovision doskonale sprawdza się w miejscach, w których konieczna jest precyzyjna identyfikacja obserwowanych osób i przedmiotów. W kamerze zastosowano profesjonalny przetwornik obrazu 1/2.5" CMOS ze skanowaniem progresywnym, który nie tylko prawidłowo odwzoruje sceny z szybko poruszającymi się obiektami, ale także dostarcza bardzo szczegółowy, ostry i pełen naturalnych kolorów obraz w rozdzielczości 1.3MPix (1280x1024) przy 30 kl./s w kompresji H.264.

Bezprzewodowa kamera sieciowa GV-CAW120 Geovision

Prezentowana kamera została również doposażona w szeroki zakres dynamiki WDR, który znacznie poprawia rozpoznawalność osób i przedmiotów, znajdujących się w prześwietlonych lub zaciemnionych obszarach monitorowanej sceny.

Wide dynamic range WDR

Łatwa i szybka instalacja

Dzięki możliwości pracy w bezprzewodowej sieci komputerowej, instalacja kamery IP GV-CAW120 Geovision jest wyjątkowo łatwa i szybka, nawet gdy przebiega w trudno dostępnych miejscach.

Obserwacja całodobowa

Na wyposażeniu kamery IP GV-CAW120 Geovision znajdziemy funkcję Dzień/Noc, która w połączeniu z diodą światła białego o zasięgu 5 m, pozwala na prowadzenie skutecznego nadzoru wideo, zarówno przy dziennym, jak i nocnym oświetleniu.

Bezprzewodowa kamera sieciowa GV-CAW120 Geovision

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-kompaktowe-ip/gv-caw120.htm