![]() | KAMERY.PL ul. Ciołka 17 01-445 Warszawa www.kamery.pl Tel: 22 532 69 69 E-mail: kontakt@kamery.pl Dane z dnia: 03.07.2025 |
![]() |
|
GV-Housing101 to wysokiej klasy obudowa zewnętrzna wyprodukowana przez firmę GeoVision. Jest ona w pełni kompatybilna z kamerami tego producenta z serii GV-BX. Została przystosowana do pracy w wymagających warunkach środowiskowych i atmosferycznych. Idealnie sprawdza się w przypadku pracy w skrajnych temperaturach w zakresie od -40°C do +50°C. Na wyposażeniu obudowy znajduje się wiatrak oraz grzałka. Wiatrak uruchamia się w przypadku temperatury powyżej 35 stopni Celsjusza. Grzałka natomiast zaczyna nagrzewać obudowę w przypadku spadku temperatury poniżej 15 stopni Celsjusza. Dzięki temu umieszczona w obudowie kamera posiada idealną temperaturę do pracy.
Niewątpliwie ogromnym atutem obudowy GV-Housing101 jest klasa szczelności IP67, klasa odporności IK10 oraz daszek ochronny. Dzięki temu kamera odporna jest zarówno na wodę i pył jak i na zgubny wpływ wandali i innych osób postronnych. Daszek zapewnia możliwość ciągłego rejestrowania obrazu nawet w dużych strugasz deszczu.