KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 13.08.2022

Kategoria: Kamery sportowe » Kamery sportowe


Produkt: Kamera sportowa ContourGPS

Cena netto: 0.00 zł
Cena brutto: 0.00 zł

Opis produktu:


ContourGPS to ultra lekka, wyjątkowo wytrzymała oraz niezwykle wygodna w użytkowaniu, kamera sportowa z wbudowanym odbiornikiem GPS, dzięki której Twoja opowieść filmowa będzie kompletna. Korzystając z kamery ContourGPS w łatwy sposób uzupełnisz obraz i dźwięk o trasę na mapie Google Earth z dokładną pozycją, wysokością i prędkością.

Kamera sportowa Full HD ContourGPS

Rewelacyjna jakość filmów

Dzięki zastosowanym technologiom, kamera sportowa Contour GPS pozwala na nagrywanie rewelacyjnej jakości filmów akcji w rozdzielczości Full HD, umożliwiającej uchwycenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Kamera oferuje cztery różne tryby nagrywania oraz możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 5 Mpix w różnych odstępach czasowych.

Kamera sportowa Full HD ContourGPS

Opis trybów nagrywania:

Kamera sportowa Full HD ContourGPS

Wysoka odporność na uszkodzenia

Kamera sportowa ContourGPS podobnie jak pozostałe kamery FullHD Contour została wykonana z najwyższej jakości materiałów, zapewniających niezawodne działanie kamery nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kamera posiada odporną na uszkodzenia i warunki atmosferyczne aluminiową obudowę, profesjonalny obracany obiektyw, lasery do łatwiejszego określenia kierunku "patrzenia" oraz system mocowań TRail wraz z szeroką gamą akcesoriów.

Kamera sportowa Full HD ContourGPS

Łączność

Kamera ContourGPS posiada wbudowany moduł BlueTooth, który umożliwia łączność z innymi urządzeniami. Dzięki tej opcji w łatwy sposób zmienisz swój telefon w bezprzewodowy wizjer do kamery z możliwością podglądu w czasie rzeczywistym oraz dokonywania zmian w ustawieniach kamery.

Kamera sportowa Full HD ContourGPS

Wyposażenie:

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-sportowe/kamera-sportowa-contourgps.htm