KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 20.01.2022

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Zestawy CCTV » Kamering / Monitoring IP


Produkt: Kompletny kamering domu / działki

Cena netto: 0.00 zł
Cena brutto: 0.00 zł

Opis produktu:


Przedstawiamy nowy zestaw kameringu IP Kompletny kamering domu / działki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych, proponujemy zestaw składający się z czterech zintegrowanych kamer LC-359 IP. Urządzenia tej serii obsługują Wi-Fi, co pozwala stworzyć niezawodną sieć kameringu wizyjnego, w oparciu o połączenie bezprzewodowe. Kamery LC-359 IP wyposażone są w funkcję Dzień/Noc, którą dopełnia 36 wbudowanych diodowych reflektorów podczerwieni IR LED, o zasięgu 20m. Urządzenia posiadające reflektory tego rodzaju, doskonale nadają się do prowadzenia całodobowego kameringu wizyjnego, bez względu na poziom oświetlenia obserwowanego otoczenia. Niezaprzeczalnym atutem serii LC-359 IP jest wandaloodporna obudowa, zgodna ze standardem szczelności IP66. Kamery w osłonach tego standardu, są całkowicie chronione przed kurzem oraz silnymi strumieniami wody. Mogą być zatem instalowane nie tylko pod zadaszeniem, ale i na otwartej przestrzeni. Kamery LC-359 zostały wyposażone w przetwornik obrazu 1/4" CMOS i obiektyw o ogniskowej 6mm. Generowany dzięki temu obraz o rozdzielczości VGA (640x480px) jest czysty, pełen ostrych detali i bogaty w naturalne kolory. W pełni płynny obraz osiągany jest dzięki częstotliwości odświeżania wynoszącej 25fps.

LC-359 IP umożliwia obserwację wszystkich rejestrowanych przez nią zdarzeń za pośrednictwem smartfona, komputera, czy nawet tabletu. Dzięki kameringowi zbudowanemu z tych kamer, możliwa jest kontrola własności w każdej chwili, z każdego miejsca na świecie – wystarczy jedynie połączenie z Internetem i przeglądarka internetowa.
Istotnym atutem kamer serii LC-359 IP jest wyposażenie ich w funkcję detekcji ruchu. Dzięki niej, kamera samoczynnie namierza wszystkie poruszające się obiekty w polu jej widzenia, a także uruchamia nagrywanie po wykryciu nawet najmniejszego ruchu. Kamery zostały wyposażone w Wi-Fi, co ułatwia ich instalację w trudnodostępnych miejscach. Wi-Fi Gwarantuje także płynny i szybki (do 5Mb/s) przepływ obrazów rejestrowanych przez wszystkie urządzenia.

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/monitoring-ip/kompletny-monitoring-domu--dzialki.htm