KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 25.09.2020

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Zestawy CCTV » Kamering / Monitoring CCTV


Produkt: Kompletny zestaw dla Ciebie - kamering zewnętrzny

Cena netto:1701.00 zł
Cena brutto:2092.23 zł

Opis produktu:


Kompletny zestaw dla Ciebie to komplet nowoczesnych urządzeń wizyjnych wraz z wszystkimi akcesoriami niezbędnymi do poprawnej pracy niewielkiego systemu telewizji przemysłowej. Zawarte w zestawie kopułkowe kamery LC-1100 PREMIUM doskonale sprawdzają się w kameringu wnętrz sklepów, biur, domów i gabinetów, a dzięki superszczelnej, wandaloodpornej obudowie, mogą również bezawaryjnie nadzorować obszary zewnętrzne: drzwi wejściowe, bramy wjazdowe, czy najróżniejsze place. Kompletny zestaw dla Ciebie umożliwia stworzenie wysoce funkcjonalnego systemu dozorującego.Zestaw zawiera cztery kopułkowe kamery LC-1100-PREMIUM


Najwyższa jakość obrazu

Zawarte w zestawie cztery kamery kopułkowe LC-1100 PREMIUM bazują na światłoczułym przetworniku Sony Ex-view o przekątnej 1/4", który dzięki kompatybilności z krótkoogniskowym obiektywem 3,6mm umożliwia generowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości 560TVL. Kamery tej serii charakteryzują się wysoką wydajnością, dostosowaniem do pracy 24/7, wiernym odwzorowywaniem barw i kształtów oraz wyjątkowo korzystną ceną.

Zasilacz LC-ZS12-6


Szeroki wachlarz systemów wzmacniania obrazuNowoczesne kamery LC-1100-PREMIUM generują nagrania o niemal doskonałej jakości dzięki następującym opcjom:Profesjonalny rejestrator cyfrowy LC-4000


Dostosowanie do trudnych warunków środowiskowychWandaloodporne obudowy kamer LC-1100 PREMIUM umożliwiają montaż urządzeń w miejscach narażonych na przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, jak i akty wandalizmu. Osłona tego rodzaju charakteryzuje się też wysokim poziomem szczelności. Odporne na deszcz i pyły obudowy kamer gwarantują niezawodny kamering obszarów zewnętrznych bez względu na pogodę.

Dysk twardy 250GB dla rejestratora


Nowoczesny rejestrator LC-4000

W skład Kompletnego zestawu dla Ciebie wchodzi nowoczesny rejestrator cyfrowy LC-4000 z dołączonym dyskiem twardym o pojemności 250GB. Urządzenie dostosowano do archiwizacji obrazu w rozdzielczościach CIF, D1 i HD1. Urządzenie wyposażone w 4 wejścia BNC (idealne dla znajdujących się w zestawie kamer LC-1100 PREMIUM) automatycznie kompresuje nagrania przy użyciu nowoczesnego kodeka H.264 umożliwiającego nagraniom utrzymywanie możliwie najwyższej jakości.

Komplet posiada również 4 przewody BNC o długości 10m

Kompletny zestaw dla Ciebie zawiera

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/monitoring-cctv/kompletny-zestaw-dla-ciebie---monitoring-zewnetrzny.htm