KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 19.10.2021

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery specjalne IP


Produkt: LC-116 IP - kamera WiFi w czujniku dymu

Cena netto: 0.00 zł
Cena brutto: 0.00 zł

Opis produktu:


Skuteczna, funkcjonalna, łatwa w instalacji

kamera bezprzewodowa WiFi zamaskowana w czujce dymu


LC-116 IP to kamera WiFi ukryta w czujniku dymu, którą stworzono specjalnie z myślą o dyskretnym monitoringu wnętrz i łatwej instalacji. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji jest niezastąpiona w domach, sklepach i pomieszczeniach biurowych. Może także efektywnie pracować przez całą dobę.Kamera WiFi LC-116 IP

Praca w bezprzewodowej sieci WiFi

Zdalny podgląd za pomocą iPhone / Android


Kamera specjalna LC-116 IP charakteryzuje się łatwym i szybkim montażem, który zapewnia bezprzewodowa transmisja danych w oparciu o sieć WiFi. Dzięki tej właściwości użytkowej, montaż kamery LC-116 IP może przebiega w miejscach o utrudnionym dostępie, np. pod sufitem. Zdalny podgląd obrazu z kamery można w wygodny sposób uzyskać za pomocą urządzeń mobilnych typu iPhone, Android.


Kamera WiFi LC-116 IP


Podstawowe właściwości:Kamera WiFi czujka dymu LC-116 IP

Łatwa instalacja i konfiguracja

Obsługa technologii P2P


Prezentowany produkt wyróżnia się niezwykle łatwą instalacją i konfiguracją, która nie sprawia problemów nawet osobom nie mających wcześniej do czynienia z sieciami komputerowymi i urządzeniami monitoringu wideo. Dzięki technologii P2P (wymiana danych w sieci), konfiguracja kamery ukrytej w czujce dymu LC-116 IP została ograniczona do minimum.


Kamera WiFi LC-116 IP

Lokalny zapis materiałów wideo

Obsługa kart pamięci SD


LC-116 IP oferuje lokalny zapis obrazu na kartach pamięci typu SD, dzięki czemu nie wymaga stosowania dodatkowych, często drogich rejestratorów cyfrowych w postaci samodzielnych urządzeń.


Kamera czujnik dymu LC-116 IP

Monitoring całodobowy

Skuteczna nawet przy minimalnym oświetleniu


Kamera ukryta w czujce dymu LC-116 IP może efektywnie monitorować pomieszczenia przez całą dobę. Pozwala na to wysoka światłoczułość przetwornika obrazu, która w połączeniu z funkcją Dzień/Noc, umożliwia otrzymanie wyraźnego obrazu nawet przy minimalnym poziomie oświetlenia na obserwowanej scenie.


Kamera w czujce dymu LC-116 IP

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-specjalne-ip/lc-116-ip.htm