KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 27.01.2021

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery kopułkowe IP


Produkt: LC-141-IP Mpix

Cena netto:207.31 zł
Cena brutto:254.99 zł

Opis produktu:


Gwarancja bezpieczeństwa przez całą dobę

skuteczna i niezawodna kamera IP kopułkowa


LC-141-IP LC Security to kamera sieciowa zamknięta w wandaloodpornej obudowie kopułkowej, która dzięki zgodności z ONVIF 2.0, stabilnej pracy przez całą dobę, zdalnej kontroli oraz wysokiej jakości obrazów wideo, doskonale nadaje się do zabezpieczenia miejsc, w których liczy się niezawodna praca oraz skuteczna identyfikacja osób i przedmiotów.


Kamera IP LC-141-IP LC Security

Precyzyjna rekonstrukcja sceny

Pełne detali wideo w jakości HD 720p


Nad dokładnym odwzorowaniem obserwowanej sceny czuwa 1-megapikselowa matryca 1/4" CMOS (OV9712S + Hi3518C). To właśnie dzięki niej kamera sieciowa LC-141-IP jest w stanie wygenerować wyjątkowo ostry i bogaty w detale obraz wideo w rozdzielczości HD 720p (1280 x 720 pikseli) z prędkością 25 kl./s, przy pomocy którego możliwa jest szczegółowa wideoweryfikacja osób i przedmiotów.


Obraz z kamery sieciowej LC-141-IP w jakości HD 720p (1280 x 720 pikseli)

Oprogramowanie LC-MultiWindows

Łatwa konfiguracja i wygodne zarządzanie


Wraz z kamerą telewizji przemysłowej LC-141-IP otrzymujemy intuicyjne w obsłudze i funkcjonalne oprogramowanie LC-MultiWindows, które pozwala na łatwą konfigurację urządzenia oraz zapewnia dostęp do wielu użytecznych funkcji monitoringu wideo. Wśród nich znajdziemy m.in. detekcję ruchu (automatyczne wykrywanie ruchu w monitorowanym obszarze), kontrolę zdarzeń alarmowych (powiadamianie na e-mail oraz odkładanie zdjęć i nagrań z detekcji ruchu na FTP) oraz funkcję maskowania stref prywatności.


Podgląd oprogramowania zarządzającego LC-MultiWindows

Dostęp do oprogramowania LC-MultiWindows można uzyskać lokalnie na komputerze lub zdalnie za pomocą przeglądarki internetowej (zdalny podgląd obrazu z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu).


Dostęp do oprogramowania kamery za pomocą przeglądarki internetowej


Cechy produktu:Kamera IP LC-141-IP LC Security

Kontrola z dowolnego miejsca!

Współpraca z większością urządzeń mobilnych


Kamera IP LC-141-IP LC Security Kamera IP LC-141-IP LC SecurityZarówno zarządzanie kamerą, jak i pogląd z niej obrazu, może odbywać się zdalnie za pomocą urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android, iOS (iPhone, iPad) czy Windows. Pozwala to na sprawowanie kontroli nad monitorowanym obiektem, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy. Na wyróżnienie zasługuje także funkcja powiadamiania o zdarzeniach alarmowych na wcześniej zdefiniowany adres email (wiadomość z dołączonym zdjęciem w formacie JPG).


Kamera IP LC-141-IP LC Security
Zdalny podgląd obrazu za pomocą urządzeń mobilnych

Obiektyw 2-megapixelowy

Ostry obraz i szeroki kąt widzenia


Producent zastosował w kamerze megapikselowy układ optyczny o stałej ogniskowej 3,6 mm (szeroki kąt widzenia). Wysoka jakość wykonania soczewek obiektywu, zapewnia prawidłowe zachowanie proporcji i kształtów obserwowanych osób i przedmiotów.


Kamera IP LC-141-IP LC Security

ONVIF - maksymalna elastyczność

Kompatybilna z urządzeniami IP innych producentów


Kamera IP do monitoringu LC-141-IP spełnia wymagania standardu ONVIF 2.0, dzięki oferuje maksymalną elastyczność systemu telewizji dozorowej IP. Zgodność ze standardem ONVIF pozwala bowiem na stworzenie funkcjonalnej instalacji monitoringu wideo IP, w obrębie której pracują kamery, rejestratory i oprogramowanie różnych producentów.


Kamera IP LC-141-IP LC Security
Zgodność ze specyfikacją ONVIF 2.0

Monitoring Dzień/Noc

Automatyczne dostosowanie do poziomu oświetlenia


Dzień i Noc

Idealne narzędzie do monitoringu całodobowego. Kopułkowa kamera sieciowa LC-141-IP została odpowiednio przystosowana do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych, nawet w całkowitej ciemności. Stabilna praca przez całą dobę jest możliwa dzięki funkcji Dzień/Noc, którą zintegrowano z diodowym oświetlaczem IR LED o zasięgu podświetlenia w promieniu do 20 m.Kamera IP LC-141-IP LC Security
Monitoring wideo przez całą dobę - nawet w całkowitej ciemności

Wydajna praca w sieci IP

Najlepsza kompresja wideo - H.264


Kamera IP LC-141-IP LC SecurityKolejnym atutem prezentowanej kamery megapikselowej jest kompresja wideo H.264, dzięki której możliwa jest optymalizacja jakości obrazu zarówno do potrzeb użytkownika, założeń systemu dozoru wideo, czy możliwości sieci IP (zmniejszone zapotrzebowanie na pamięć masową i przepustowość sieci).Konstrukcja odporna na akty wandalizmu

Wszechstronny montaż: ścienny, sufitowy


Kamera IP LC-141-IP LC SecurityKamera IP LC-141-IP LC Security

Dzięki wandaloodpornej obudowie możliwy jest montaż kamery w miejscach, w których istnieje duże ryzyko fizycznego uszkodzenia kamer telewizji przemysłowej. Zastosowana obudowa charakteryzuje się także wysoką estetyką wykonania, dzięki czemu kamera bardzo dobrze wtapia się w wystrój większości pomieszczeń.


Kamera sieciowa IP LC-141-IP


Nie posiadasz doświadczenia w instalacji systemów CCTV? Skorzystaj z naszego wsparcia technicznego.


Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-kopulkowe-ip/lc-141-ip.htm