KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 02.12.2021

Kategoria: Monitoring samochodów » Kamery samochodowe


Produkt: LC-145 CD - kamera do auta Full HD

Cena netto: 0.00 zł
Cena brutto: 0.00 zł

Opis produktu:


Funkcjonalny, wygodny w obsłudze

Rejestrator trasy GPS i DVR - kamera samochodowa Full HD


LC-145CD to niewielkich rozmiarów wideorejestrator samochodowy Full HD, który dzięki dołączonemu modułowi GPS, pozwala na otrzymanie kompleksowych danych na temat przebytej przez samochód trasy (idealnie nadaje się do zastosowania w pojazdach firmowych). Wyposażony w profesjonalne podzespoły nie tylko oferuje wyjątkowo płynny i bogaty w detale obraz, ale także charakteryzuje się niezawodną pracą w kluczowych momentach.


Kamera samochodowa Full HD LC-145 CD

Doskonała jakość nagrań wideo

Wysokiej jakości obiektyw o szerokim kącie widzenia


Dzięki zastosowanej 5-megapikselowej matrycy CMOS, kamera samochodowa dostarcza wyjątkowej jakości sekwencje wideo z dźwiękiem w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080p) przy 30 klatkach na sekundę. Rewelacyjna jakość nagrań wideo umożliwia dokładne prześledzenie przyczyny wypadku oraz pozwala na bezproblemowe rozpoznanie numerów tablic rejestracyjnych. Dzięki funkcji aparatu, kamera samochodowa z rejestratorem LC-145CD może wykonywać zdjęcia w rozdzielczości natywnej 5 Mpix lub interpolowanej do 12 Mpix.
Na wyróżnienie zasługuje także szerokokątny obiektyw o polu widzenia 120 stopni, dzięki któremu wideorejestrator LC-145CD zapewnia doskonałą widoczność całej drogi wraz z poboczem.


Wideorejestrator Full HD LC-145 CD


Zewnętrzny moduł GPS

Dokładna lokalizacja z mapami Google


Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany GPS, który pozwala na przypisanie do nagrania wideo przebytej trasy w postaci mapy. Rejestrator trasy LC-145 CD zintegrowano z mapami Google, dzięki czemu możemy poznać dokładną lokalizację, ale również prędkość i dokładny czas nagrania. Innymi słowy prezentowane urządzenie oferuje wszystko, czego oczekuje się od wysokiej klasy kamer samochodowych.Podstawowe właściwości:Lokalna rejestracja zdjęć i wideo

Obsługa kart pamięci do 32GB


Prezentowana kamera do samochodu obsługuje karty pamięci microSD (brak karty w zestawie) o pojemności do 32GB. W zależności od wybranej przez nas jakości nagrania jest ona w stanie pomieścić od około 10 godzin (przy najwyższej rozdzielczości) do nawet 50 godzin (przy najniższej rozdzielczości).


Rejestrator trasy Full HD LC-145 CD

Imponująca funkcjonalność

Maksymalna wygoda i bezpieczeństwo


Dostęp do wielu opcji dodatkowych, zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo obsługi urządzenia. Rozpoczęcie nagrywania może być inicjowane ręcznie (po podłączeniu pod zapalniczkę 12/24V) lub automatycznie - po uruchomieniu zapłonu. Wideo nagrywane jest w pętli, oznacza to że po wykorzystaniu dostępnej pamięci, rozpocznie nadpisywanie poprzedniego pliku.


Rejestrator trasy Full HD LC-145 CD

Kolejnym udogodnieniem jest laser naprowadzający, dzięki któremu łatwo i szybko uzyskamy odpowiednią pozycję kamery. Dodatkowo w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa urządzenie wyposażono w sensor przeciążenia - G-Sensor. W chwili kolizji czy wypadku, urządzenie automatycznie zapisze nagranie i zadba o to aby nie zostało w żaden sposób nadpisane.W zestawie:
Sprzedawany produkt może nieznacznie różnić się od tego prezentowanego na zdjęciach.


Zastosowania:


Kolizje i wypadki drogowe

Precyzyjne ustalenie sprawcy


Kamery samochodowe Full HD pozwalają na szybkie i precyzyjne ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego. Nagrania wideo w jakości Full HD stanowią świetny dowód gdy sprawca kolizji nie poczuwa się do winy lub wypiera się przewinienia. Dzięki urządzeniom tego typu brak świadków na miejscu zdarzenia nie jest już problemem.


Monitoring pojazdów firmowych

Kontrola pracowników


Jednym z najczęstszych zastosowań kamer samochodowych jest monitorowanie pojazdów firmowych i przebytej trasy przez pracowników. Kamery samochodowe pozwalają na poznanie dokładnego czasu i miejsca pobytu pracowników, dzięki czemu możemy skontrolować czy prawidłowo wywiązują się ze swoich obowiązków.


Ubezpieczenie samochodu

Rozwiązywanie sporów z ubezpieczycielem


Nagrania z rejestratorów przydają się też jako dokumentacja przebiegu wypadku w sporach z ubezpieczycielem. Bardzo często zdarza się, że ubezpieczyciel samochodu nie chce wypłacić odszkodowania, gdyż twierdzi że wina leży po naszej stronie. Dzięki nagraniom Full HD możemy udowodnić, że racja leży po naszej stronie.


Rozprawy sądowe

Nagrania wideo jako materiał dowodowy


Filmy nagrane przy pomocy rejestratora trasy Full HD mogą być wykorzystywane do celów dowodowych, nawet przed sądem. Szczegółowe materiały wideo umożliwiają dokładne rozpoznanie uczestników kolizji oraz oferują odczyt innych detali, np. numerów tablic rejestracyjnych. Dzięki kamerom samochodowym Full HD możemy uzyskać niezbity materiał dowodowy, który uchroni nas przed wieloma problemami, zarówno ze strony prawnej, jak i finansowej.


Podróże samochodem

Uwiecznij malownicze trasy na filmach Full HD!


Jedziesz samochodem na wakacje? Chcesz uwiecznić podróż i malownicze krajobrazy? Kamera samochodowa Full HD umożliwi Ci zarejestrowania ciekawej trasy w jakości Full HD i pozwoli na jej umieszczenie w serwisie YouTube.

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-samochodowe/lc-145-cd-kamera-samochodowa-full-hd.htm