KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 20.08.2019

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery i systemy bezprzewodowe » Kamery bezprzewodowe/GSM


Produkt: LC-173G GSM (WCDMA)

Cena netto: 0.00 zł
Cena brutto: 0.00 zł

Opis produktu:Dyskretna, wszechstronna w zastosowaniu

Bezprzewodowa kamera CCTV z obsługą sieci 3G (WCDMA)


LC-173G to funkcjonalna kamera przemysłowa GSM, która na tle podobnych rozwiązań wyróżnia się za sprawą łatwej instalacji oraz możliwości prowadzenia zdalnego monitoringu wideo w czasie rzeczywistym i integracji z SSWiN (system sygnalizacji włamania i napadu). Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, kamera bezprzewodowa GSM LC-173G idealnie nadaje się do zabezpieczenia takich obiektów, jak: domy, mieszkania, biura oraz sklepy.


Kamera CCTV GSM LC-173G LC Security

Łatwa i szybka instalacja

Łączność bezprzewodowa HSDPA/UMTS i EDGE/GPRS/GSM


Jednym z podstawowych atutów kamery GSM LC173G jest obsługa łączności bezprzewodowej w standardzie HSDPA/UMTS i EDGE/GPRS/GSM, dzięki czemu montaż kamery jest łatwy i szybki, nawet w miejscach o utrudnionym dostępie. Dzięki bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku, kamera CCTV 3G  LC-173G pozwala na zdalne monitorowanie obiektów oraz doskonale sprawdza się w miejscach, w których zakres prac instalacyjnych chcemy ograniczyć do minimum. Warto także dodać, że prezentowane urządzenie może pracować jako modem HSDPA.


Kamera przemysłowa GSM LC-173G LC Security

Monitoring całodobowy

Niezależnie od poziomu światła w miejscu pracy


Kamera do bezprzewodowego monitoringu LC-173G została odpowiednio przystosowana do pracy przez 24 godziny na dobę. Dzięki funkcji Dzień/Noc zintegrowanej z promiennikiem IR LED (podświetlenie w promieniu do 5 m), kamera GSM LC-173G może efektywnie pracować przez całą dobę, nawet wtedy gdy obserwacja jest prowadzona w całkowitej ciemności.


Kamera GSM LC-173G


Podstawowe właściwości:
Sprzedawany produkt może nieznacznie różnić się od tego prezentowanego na zdjęciach.


Bezprzewodowa kamera GSM LC-173G

Możliwa integracja z SSWiN

Przystosowana do współpracy z czujnikami bezprzewodowymi


Na szczególne wyróżnienie zasługuje możliwość obsługi do 10 bezprzewodowych czujek alarmowych (np. drzwi, gazu, dymu, itp.), co pozwala na budowę kompleksowego systemu zabezpieczeń, będącego połączeniem systemu monitoringu wideo i instalacji alarmowej. Do kamery dołączono dwa piloty zdalnego sterowania, które pozwalają m.in. na uzbrojenie i rozbrojenie systemu alarmowego. Maksymalną skuteczność prowadzonej obserwacji zapewnia funkcja detekcji ruchu - w momencie wykrycia ruchu w strefie monitorowanej, kamera może automatycznie wysyłać powiadomienia SMS i MMS.


Kamera bezprzewodowa GSM LC-173G LC Security

Wysoka funkcjonalność i odporność na awarie

Spełnia oczekiwania wymagających użytkowników


Na podwyższoną funkcjonalność kamery bezprzewodowej LC-173G składa się m.in. gniazdo kart pamięci microSD (lokalna rejestracja materiałów audio/wideo), wbudowany mikrofon (dwukierunkowa łączność audio) oraz wygodne sterowanie kamerą za pomocą komend SMS. Warto także wspomnieć o awaryjnym źródle zasilania w postaci baterii Li-ion.


Kamera CCTV 3G LC-173G

Nowoczesny wygląd, dyskretna konstrukcja

Łatwy montaż ścienny i sufitowy - uchwyt w komplecie


Kamera GSM LC-173G posiada niewielkich rozmiarów obudowę koloru białego, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w instalacjach nadzoru wideo, od których wymaga się dyskretnej obserwacji. W komplecie z kamerą znajdziemy niezbędne akcesoria montażowe, w tym uniwersalny uchwyt, który pozwala na wygodny i szybki montaż kamery w wybranym przez nas miejscu.


Kamera 3G LC-173G LC SecurityNie posiadasz doświadczenia w instalacji systemów CCTV? Skorzystaj ze wsparcia technicznego CTR PARTNER.


Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery_bezprzewodowe/lc-173g.htm