KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 30.06.2022

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery zintegrowane IP


Produkt: LC-536 IP POE FIXED 3.6mm

Cena netto:796.75 zł
Cena brutto:980.00 zł

Opis produktu:


Z sieciową kamerą LC Security LC-500 IP POE FIXED bardzo łatwo stworzymy profesjonalny nadzór. Od samej instalacji po właściwy monitoring, wszystko będzie niezwykle proste. Co warte zauważenia, z łatwą obsługą idzie wysoka jakość każdego podzespołu. To przekłada się na w pełni zadowalającą obserwację.


LC Security LC-500 IP

Szczegółowość

Wysoka klasa nagrań


Obiektyw 3,6 mm 5 megapikseli Ogromną zaletą tego modelu są nagrania. Dostrzeżenie nie tylko twarzy, ale i detali ubioru lub nominałów banknotów jest całkowicie naturalne. Szczegółowość 5 megapikseli będzie bezcenna np. w przypadku nagrania kradzieży. Równie sporym atutem okaże się obiektyw 3,6 mm o kącie 90 stopni, ukazujący szeroki zakres pola.


Podczerwień

Widzenie w ciemności


Podczerwień Nawet po zmierzchu, kamera może rozpoczynać wykonywanie swoich obowiązków. Megapikselowa kamera LC Security LC-500 IP POE FIXED widzi w całkowitej ciemności. To zasługa oświetlacza podczerwieni. Jego sięgający do 60 m promień pozwala na monitoring hal, magazynów lub boisk.PoE i ONVIF

Prosta instalacja i konfiguracja


Zasilanie PoE ONVIF Z opisywanym urządzeniem instalacja będzie wyjątkowo prosta. Wynika to ze zdolności do zasilania PoE - przez skrętkę komputerową. Oszczędzi to sporo czasu, eliminując wiercenie w ścianach i przeciąganie kolejnego kabla. Równie sporym uproszczeniem jest spełnianie standardu ONVIF. Daje on możliwość współpracy z produktami innych firm i ułatwia konfigurację urządzeń.


Detekcja ruchu

Utrwal każdą ważną chwilę


Detekcja Ruchu W przypadku prowadzenia obserwacji nad statycznymi terenami, doceniona zostanie detekcja ruchu. Za jej pomocą na dysku twardym zapisane zostaną tylko te chwile, w których kamera IP LC Security LC-500 IP POE FIXED wykryje poruszający się obiekt. Przełoży się to m.in. na ogromną oszczędność czasu w trakcie wyszukiwania nagrań.kamera sieciowa LC-500 IP


Zachowaj prywatność

Przy szczegółowej obserwacji


Maski prywatności Monitoring biur, szkół czy domów może być prowadzony kompleksowo. Przy wnikliwej obserwacji realne jest zachowanie intymności. Takie strefy jak sypialnia, własne biuro czy łazienka mogą być schowane za maskami prywatności. W wideo zostaną ukazane jako jednokolorowe prostokąty.Cechy charakterystyczne produktu LC-500 IP:

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-zintegrowane-ip/lc-500-ip-poe-fixed-3-6mm.htm