KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 22.01.2022

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery miniaturowe IP


Produkt: LC-EX252 IP WIFI

Cena netto:287.00 zł
Cena brutto:353.01 zł

Opis produktu:


Miniaturowa kamera WiFi HD

elegancka, funkcjonalna, skuteczna


Kamera bezprzewodowa LC-EX252 IP to niewielkich gabarytów urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie monitoring wideo powinien być dyskretny. Dzięki wysokiej funkcjonalności i jakości generowanego obrazu, mini kamera WiFi LC-EX252 może być wykorzystywana jako kamera do nadzoru wideo, elektroniczna niania, wideorejestrator samochodowy, kamera sportowa, itp.Kamera bezprzewodowa HD LC-EX252 IP

Rewelacyjna jakość filmów

Dokładne odwzorowanie detali i kolorów


Kamera miniaturowa IP LC-EX252 posiada wysokiej klasy przetwornik obrazu, który generuje pełen szczegółów obraz w jakości HD 720p przy 30 kl./s. Pozwala on na skuteczną identyfikację obserwowanych osób i przedmiotów, a także na odczyt informacji alfanumerycznych, np. numery tablic rejestracyjnych. Kamera korzysta z szerokokątnego obiektywu, który oferuje pole widzenia o kącie 100 stopni.


Kamera samochodowa HD LC-EX252 IP


Podstawowe właściwości:Elektroniczna niania LC-EX252 IP

Bezprzewodowa komunikacja WiFi

Łatwe, zdalne zarządzanie i podgląd obrazu


Bezpieczną i stabilną pracę w sieci bezprzewodowej WiFi zapewnia zgodność ze standardem 802.11 b/g/n. Dzięki komunikacji bezprzewodowej zarówno sterowanie, jak i podgląd obrazu z kamery, mogą być realizowane zdalnie przy pomocy komputera lub urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS (iPhone, iPad), Android i Windows. Na uwagę zasługuje także obsługa technologii P2P (konfiguracja urządzenia ograniczona do minimum) oraz praca w chmurze.


Kamera sieciowa HD LC-EX252 IP

Wysoka funkcjonalność

Lokalna rejestracja obrazu i dźwięku


Miniaturowa kamera IP bezprzewodowa LC-EX252 charakteryzuje się także wysoką funkcjonalnością, dzięki której pole jej zastosowania jest bardzo szerokie. Na wyróżnienie zasługuje m.in. wbudowany głośnik i mikrofon (możliwość rejestracji i odtwarzania dźwięku) oraz czytnik kart pamięci microSD/SDHC/SDXC (lokalne nagrywanie zdjęć i sekwencji wideo z dźwiękiem).


Kamera WiFi HD LC-EX252 IP

Zastosowania:


Monitoring domów

Miniaturowa elektroniczna niania


Wysokiej jakości filmy z dźwiękiem oraz możliwość zdalnego podglądu obrazu na popularnych platformach mobilnych sprawia, że mini kamera HD LC-EX252 doskonale nadaje się do monitoringu dzieci, opiekunek i zwierząt domowych. Dzięki bezprzewodowej łączności WiFi możemy postawić ją lub zamontować w dowolnym miejscu, nawet gdy jest ono trudno dostępne.


Kamera samochodowa

Rejestracja zdarzeń drogowych


Kamera miniaturowa WiFi LC-EX252 posiada szerokokątny obiekty i wbudowany rejestrator (wymienne karty pamięci), dzięki czemu z powodzeniem można ją wykorzystać w samochodzie jako kamera samochodowa, której zadaniem jest rejestracja zdarzeń drogowych. Wysoka jakość obrazu pozwala na identyfikację takich szczegółów, jak np. numery tablic rejestracyjnych.


Ochrona budynków

Dyskretny nadzór wideo


Nadaje się także do zastosowania w systemach monitoringu IP, których zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem obiektów i osób w nich przebywających. Ze względu na zastosowanie rozwiązania, mini kamera bezprzewodowa IP LC-EX252 może być wykorzystywana w dyskretnych systemach telewizji przemysłowej IP biur, kantorów, sklepów, przedszkoli, firm, hoteli i innych obiektów.


Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-miniaturowe-ip/lc-ex252-ip-wifi.htm