KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 19.10.2021

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery bezprzewodowe IP


Produkt: LC-GO

Cena netto: 0.00 zł
Cena brutto: 0.00 zł

Opis produktu:


Łatwa w obsłudze, niedroga, poręczna

mini kamera bezprzewodowa WiFi


LC-GO to wyjątkowo łatwa w instalacji kamera bezprzewodowa WiFi, która doskonale sprawdza się jako elektroniczna niania. Dzięki bezprzewodowej transmisji wizji z fonią jest niezwykle przydatna w sytuacjach, gdzie konieczny jest zdalny dostęp do obrazu i dźwięku na telefonie lub tablecie. Przystosowana do współpracy z urządzeniami mobilnymi z systemem IOS (iPhone, iPad) lub Android może służyć do monitorowania biur, domów i mieszkań.Elektroniczna niania LC-GO

Banalna instalacja i konfiguracja

Współpraca z urządzeniami z systemem IOS lub Android


Obsługa kamery jest bardzo prosta i nie wymaga fachowej wiedzy. Mini kamera LC-GO samodzielnie tworzy własną sieć WiFi (802.11 b/g/n), więc nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych urządzeń. Jedyne co musimy zrobić to pobrać darmową, dedykowaną aplikację z App Store lub Android Market. Zapis zdjęć i filmów odbywa się w pamięci smartfonu. Na uwagę zasługuje także duży zasięg łączności, który w przypadku terenów otwartych dochodzi do 100 m (w pomieszczeniach do 30 m).


Kamera WiFi LC-GO


Podstawowe właściwości:Kamera bezprzewodowa WiFi LC-GO

Wysokiej jakości wizja z fonią

Wydajny kodek wideo H.264


Elektroniczna niania LC-GO korzysta z profesjonalnej matrycy CMOS, dzięki której jest w stanie wygenerować czysty i ostry obraz w rozdzielczości VGA (640 x 480). Prędkość transmisji na poziomie 30 kl./s w połączeniu z kompresją H.264 sprawia, że materiały wideo rejestrowane w pamięci telefonu są płynne i szczegółowe, a ich rozmiary ich plików niewielkie. Atutem mini kamery WiFi jest także wbudowany mikrofon, który wzbogaca wizję o wysokiej jakości dźwięk.


Kamera bezprzewodowa WiFi LC-GO

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-bezprzewodowe-ip/lc-go.htm