KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 25.05.2020

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery przemysłowe » Kamery obrotowe


Produkt: LC-HDX24 AHD

Cena netto:1680.00 zł
Cena brutto:2066.40 zł

Opis produktu:


Złożona i dostosowana do wymagań ochrona jest tym, co osiągniemy dzięki LC Security LC-HDX24 AHD. Dzięki tej obrotowej kamerze można zapanować nad całym swoim terenem. Jego typ nie ma większego wpływu na pracę tego urządzenia. Podobnie w przypadku godzin - zakres czasu pracy określa wyłącznie klient.



LC Security LC-HDX24 AHD


Pełna kontrola

Kompleksowa obserwacja


Oko kamery obejmie cały zakres swojego pola obserwacji, dzięki zdolności do pełnego obrotu 360°. Kontrolowanie tego, co dzieje się na danym obszarze, nie wymaga ludzkiej ingerencji. Możemy zaprogramować jedną z 8 tras ruchu, według których będzie podążać.



LC-HDX24 AHD


Zmienna ogniskowa

Monitoring dopasowany do otoczenia


Zmienna ogniskowa 5,35 - 107 mm wpływa na uniwersalność sprzętu. Dzięki niej dostosujemy obserwację do konkretnego środowiska, w zależności od jego budowy. Ten element daje również możliwość aż 20 x zoomu optycznego. W ten sposób, użytkownik zyskuje zdolność najbardziej drobiazgowej analizy detali.



kamera AHD LC Security


Wysoka jakość wideo

Wiernie przedstawienie sceny


Każda osoba, której twarz uchwyci LC Security LC-HDX24 AHD zostanie wyraźnie przedstawiona. Podobnie z detalami pokroju nominału banknotów. To zasługa rozdzielczości 2,1 mpix. Daje ona nagrania niezwykle wiernie oddające rzeczywistość. Docenią to z pewnością strzeżone osiedla, stacje benzynowe czy hotele.



kamera AHD LC-HDX24 AHD


Szczelna obudowa

Dowolność miejsca montażu


Wodoodporność To, gdzie planujemy zamontować przemysłową kamerę LC Security LC-HDX24 AHD nie ma dla niej większego znaczenia. Jej posterunkiem może być tak samo szkolne boisko, hala magazynowa i centrum handlowe. Każdy podzespół jest zamknięty pod wodoszczelną obudową, o klasie szczelności IP66.



kamera LC-HDX24 AHD


Oświetlacz IR

Bezpieczeństwo całą dobę


Promiennik IR Opisywane urządzenie to również całkowita dowolność w zakresie godzin prowadzenia obserwacji. Całodobowa asekuracja znacząco zwiększa poziom bezpieczeństwa. Jest ona realna dzięki oświetlaczowi podczerwieni. Jego promień sięga do 150 m, czym umożliwia monitoring większych terenów.



Czytelny kadr

Zapomnij o zakłóceniach


DNR W przypadku wewnętrznego nadzoru, klient mógłby zetknąć się z takim problemem jak ziarnowanie. Jest to cyfrowy szum wywoływany przez sąsiadujące urządzenia elektroniczne. Automatyczna funkcja DNR na bieżąco czyści wideo z tego rodzaju zakłócenia. W efekcie otrzymujemy w pełni czytelny kadr.



Cechy charakterystyczne produktu LC-HDX24 AHD:

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery_obrotowe/lc-hdx24-ahd.htm