KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 29.06.2022

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery przemysłowe » Kamery miniaturowe


Produkt: LC-S762

Cena netto:319.00 zł
Cena brutto:392.37 zł

Opis produktu:


LC-S762 to miniaturowa kamera przemysłowa typu guzik, oferująca obraz o profesjonalnej jakości, zarówno podczas obserwacji prowadzonej w dzień, jak i w nocy. Idealne rozwiązanie dla instalacji monitoringu wizyjnego, w których zachodzi konieczność prowadzenia obserwacji z ukrycia. Na jej wyposażeniu znajdziemy profesjonalny przetwornik obrazu 1/3" CCD firmy SONY, który zapewnia prawidłową reprodukcję obserwowanej sceny oraz dostarcza bardzo wyraźny obraz w rozdzielczości poziomej 700 linii telewizyjnych.

Monitoring całodobowy

Miniaturowa kamera znakomicie nadaje się do pracy zarówno w dzień, jak i w nocy. Prawidłową pracę w zmiennych warunkach oświetleniowych zapewnia wbudowana funkcja Dzień/Noc, która automatycznie zmienia tryb pracy kamery z kolorowego na monochromatyczny w momencie gdy spada poziom oświetlenia. Czułość w trybie dziennym wynosi 0.5 lx, a w nocnym 0.05 lx.

Mini kamera przemysłowa LC-S762


Sprzedawany produkt może nieznacznie różnić się od tego prezentowanego na zdjęciach.

Miniaturowe rozmiary

Wysokiej jakości materiały użyte do budowy kamery gwarantują odporność na wstrząsy i umożliwiają pracę również w niemal każdych warunkach środowiskowych. Elementy kamery są bardzo małe - urządzenie można więc z łatwością ukryć przed osobami trzecimi.

Wiele opcji dodatkowych

W opisywanej kamerze przemysłowej zastosowano także wszelkie niezbędne systemy poprawy wizji: Auto Gain Control, BLC, Balans Bieli.

Funkcja AGC
Fot. Funkcja AGC - kontrola wzmocnienia sygnału wizji
Funkcja BLC
Fot. Funkcja BLC (z lewej BLC off, z prawej BLC on)
Funkcja AWB
Fot. Funkcja AWB - automatyczny balans bieli

Kamera jest urządzeniem przewodowym które wymaga dodatkowego zasilania 12 V. Aby dokonać archiwizacji materiału z kamery należy podłączyć ją do rejestratora. Sprawdź rejestrator współpracujący z kamerą !

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-miniaturowe/lc-s762.htm