Produkt: LC-URL-32H30X60
Opis produktu:
Montowany do masztu o średnicy maksymalnej 50mm uchwyt LC-Security LC-URL-32H30X60 umożliwia zainstalowanie przy rurze kamery lub anteny. Średnica rury, z której wytworzono uchwyt jest równa 32mm, zaś jej długość to 600mm. Dystans od powierzchni montażu wynosi 360mm. Uchwyt mocowany jest do masztu podwójną obejmą zaciskową.