KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 18.08.2022

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Zestawy CCTV » Kamering / Monitoring CCTV


Produkt: Kamering sklepu

Cena netto:271.00 zł
Cena brutto:333.33 zł

Opis produktu:


Kompletny zestaw CCTV kamering sklepu, pozwala na samodzielną budowę funkcjonalnej i skutecznej w działaniu instalacji nadzoru wideo dla każdego małego sklepu. Gotowy zestaw kameringu dla sklepu składa się z odpowiednio dobranych i wstępnie skonfigurowanych elementów (zainstalowany i skonfigurowany dysk twardy, przewody przygotowane w dogodnych odcinkach), które zapewniają kompleksowe zabezpieczenie sklepu – obserwacja przez 24 godziny na dobę.

W zestawie kamering sklepu znajdziemy: 1x profesjonalny rejestrator cyfrowy LC-4000 z dodatkowym dyskiem twardym 500 GB, 1x kamera kopułkowa Dzień/Noc LC-688 (poglądowa), 1x kamera kopułkowa z IR LED LC-SZ46T (na kasę), zasilacz do kamer przemysłowych oraz 2x przewód RG6 10m PREMIUM (zamocowane końcówki BNC oraz giętki).
Na szczególną uwagę zasługuje możliwość podłączenia systemu CCTV do sieci komputerowej, co pozwala na zdalne zarządzanie i podgląd obrazu z kamer za pomocą sieci LAN, Internet oraz urządzeń mobilnych (kontrola nad sklepem niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy).

Funkcjonalny rejestrator cyfrowy

Sercem zestawu kamering sklepu jest profesjonalny rejestrator cyfrowy LC-4000 (dołączony dysk twardy 500 GB) z kompresją H.264, który umożliwia jednoczesny zapis obrazu z maksymalnie 4 kamer telewizji przemysłowej oraz rejestrację dźwięku z 1 kanału audio. Łączna prędkość zapisu obrazu w rozdzielczości PAL D1 wynosi 100 kl./s (25fps dla każdego kanału wideo), natomiast dla rozdzielczości CIF 200 kl./s (50fps dla każdego kanału wideo). Wysokiej jakości materiały wideo pozwalają na rozpoznanie znajdujących się na nich osób i przedmiotów.

LC-4000

Podstawowe cechy użytkowe:

LC-4000

Profesjonalne kamery przemysłowe

W zestawie znajdziemy wysokiej jakości kamerę kopułkową LC-SZ46T, która doskonale sprawdzi się w systemie nadzoru, jako element odpowiedzialny za obserwację kasy. Kamera została wyposażona w szklany obiektyw o zmiennej ogniskowej 2,8-12 mm Iris Lens (ZOOM), która pozwala na stworzenie niezawodnego i skutecznego w działaniu systemu telewizji przemysłowej. Odporna na akty wandalizmu oraz trudne warunki pogodowe obudowa, pozwala kamerze LC-SZ46T na bezawaryjną pracę w trudnych warunkach środowiskowych. Na uwagę zasługuje również funkcja Dzień/Noc z wbudowanym oświetlaczem podczerwieni, która pozwala na prowadzenie obserwacji w trybie całodobowym.

Kamera kopułkowa LC-SZ46T

Drugą kamerą wchodzącą w skład zestawu jest profesjonalna kamera LC-688, którą producent zamknął w wandaloodpornej obudowie. Hermetyczna struktura pozwala na bezawaryjną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych. Kamera wyposażona została w przetwornik 1/3" CCD SONY Ex-view umożliwiający wygenerowanie ostrego i bogatego w detale obrazu, w rozdzielczości poziomej 560 TVL. Natomiast o dobrą jakość nagrań w całkowitych ciemnościach dba reflektor podczerwieni IR LED, który włącza się automatycznie.

Zestaw zawiera następujące komponenty:

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/monitoring-cctv/monitoring-sklepu.htm