KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 17.05.2022

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Rejestratory IP » Rejestratory sieciowe ip


Produkt: QNAP VS-6120PRO+

Cena netto:6887.00 zł
Cena brutto:8471.01 zł

Opis produktu:


Cyfrowy rejestrator video VS-6120PRO+ to urządzenie wyprodukowane przez firmę QNAP . Należy do rodziny VioStor 61xxPRO+, w której modele różnią się jedynie ilością obsługiwanych kamer. VS 6120PRO+ obsługuje ich aż 20.Rejestrator posiada gniazda na 6 dysków SATA II 3,5", z których każdy może mieć pojemność 4TB. Daje nam to łącznie miejsce na 24TB danych. Obsługa macierzy RAID 0, 1, 5, 6 daje nam możliwość zapewnienia bezpieczeństwa naszym danym. System bazuje na procesorze 4GB pamięci RAM, Intel Dual Core i oprogramowaniu QNAP.Rejestrator video dla kamer sieciowych VS-6120PRO+

Z tyłu obudowy rejestratora znajdują się złącza USB, VGA oraz HDMI. Dzięki nim możemy utworzyć własną stację obsługi monitoringu bez wykorzystania łącza sieciowego. System możemy dowolnie konfigurować oraz nadawać uprawnienia poszczególnym użytkownikom oraz administratorom. Na systemy Windows Mobile i iOS dostępna jest aplikacja o nazwie VSMobile służąca do zdalnego monitorowania oraz zarządzania systemem.Rejestratory cyfrowe z rodziny VioStor 61xxPRO+ doskonale radzą sobie z obsługą wszystkich kamer IP, które obsługują protokół MxPEG, MPEG-4, M-JPEG oraz H.264, w tym również kamery megapixelowe (do 8MPi). VS 6120 PRO+ obsługuje jednocześnie maksymalnie 20 kamer IP. Rejestratorem zarządzać możemy przez prosty i intuicyjny interfejs dostępny na każdym komputerze znajdującym się w lokalnej sieci znanej również jako LAN i posiadającym przeglądarkę internetową firmy Microsoft znaną jako Internet Explorer. Jest to idealne rozwiązanie dla centralnego monitoringu. System można rozbudować do maksymalnie 120 kamer, dodając do niego kolejnych 5 rejestratorów VS-6120PRO+.

Analiza obrazu

Inteligentny system analizy obrazu zdecydowanie sprawił system nadzoru video bardziej funkcjonalnym. Oferowany w rodzinie produktów VS-61XXPRO+ system inteligentnej analizy obrazu sprawdzi się w każdych warunkach. Jedynym jego ograniczeniem są rozdzielczości podłączonych kamer.


System wykrywania ruchu

Rejestrator video dla kamer sieciowych VS-6120PRO+

Wszystkie obiekty znajdujące się w ruchu zostają podświetlone. Ich ilość ograniczona jest jedynie przez zdolności rozdzielcze kamery IP.

System wykrywania zabranych przedmiotów

Rejestrator video dla kamer sieciowych VS-6120PRO+

Po określeniu obszaru monitorowanego każde zabranie przedmiotu wywoła alarm oraz podświetli obszar na czerwono. Funkcja ta jest użyteczna w miejscach, w których chronimy dane obiekty przed kradzieżą, np. muzeum.


System wykrywania pozostawionych elementów

Rejestrator video dla kamer sieciowych VS-6120PRO+

Po określeniu gdzie ma być pełniona ochrona system sprawdza, czy nie ma tam nowego elementu. W momencie wykrycia go informuje nas podświetleniem na żółto. System sprawdza się min. na dworcach, lotniskach czy w centrach handlowych.

System wykrywania ostrości

Rejestrator video dla kamer sieciowych VS-6120PRO+

Alarm zostaje wywołany w momencie, w którym obraz traci ostrość - soczewka została zanieczyszczona, została zmieniona ostrość manualnie lub obiekt został pokryty parą wodną. System ten działa na zasadzie podobnej do systemu antysabotażowego.


Cyfrowy znak w nagraniach

Funkcja cyfrowego znaku na nagraniach służy do zapewnienia ciągłości pliku oraz gwarantuje brak modyfikacji przy nim. VS 6120PRO+ to model rejestratora, w którym ta funkcja została zawarta. Stały, cyfrowy podpis jest niemożliwy do usunięcia. Wykrywa i potwierdza je tylko dedykowane oprogramowanie dołączone do każdego urządzenia z serii VioStor. Ludzkie oko nie jest w stanie go zauważyć.


Rejestrator cyfrowy VS-6112PRO+

Najważniejsze informacje o produkcieOdnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/rejestratory-sieciowe-ip/qnap-vs-6120pro-.htm