KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 09.07.2020

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Kamery IP » Kamery obrotowe IP


Produkt: SD8321E VIVOTEK

Cena netto:7664.00 zł
Cena brutto:9426.72 zł

Opis produktu:


SD8321E VIVOTEK jest to zaawansowana technicznie szybkoobrotowa kamera IP do zastosowań zewnętrznych. Wyposażona została w wandaloodporną oraz szczelną (IP66) obudowę. Bazuje na przetworniku D1 SONY EXview HAD CCD, który zapewnia przejrzysty i gładki obraz o częstotliwości odświeżania 50 klatek na sekundę. Kamera świetnie sprawuje się w nocy - odpowiedzialny za to jest mechaniczny filtr IR. Maksymalna czułość oświetleniowa prezentowanego modelu to 0,7 Lux.

Dzięki zastosowaniu kodowania w aż trzech kodekach (H.264, MJPEG i MPEG-4) oraz transferu wielostrumieniowego kamera SD8321E firmy VIVOTEK stała się urządzeniem o dużych możliwościach konfiguracyjnych. Każdy ze strumieni możemy dowolnie konfigurować w zależności od urządzenia czy oprogramowania, do którego jest on kierowany.Kamera SD8321E posiada 18-krotny zoom optyczny pozwalający na dostrzeżenie każdego detalu. Zastosowana technologia EIS (Electronic Image Stabilizer) odpowiedzialna jest za stabilne wyświetlanie obrazu. Skutecznie eliminuje skutki drgań kamery (takie jak rozmycie), które występują na obrazie.

Duże zainteresowanie wzbudzają również funkcje dodatkowe kamery sieciowej SD 8321E, których jest wiele. Bardzo ciekawa i przydatna okazuje się tu technologia szerokiego zakresu dynamiki WDR (Wide Dynamic Range). Funkcja ta przeprowadza korektę wyświetlania obrazu w obszarach, które z powodu mocnego oświetlenia tła lub dużego kontrastu są mocno zaciemnione. WDR sprawia, że miejsca te są na wyświetlanym obrazie dużo jaśniejsze, nie wpływa jednak negatywnie na pozostałe obszary.

Kamera wyposażona została w slot kart Micro SD/SDHC, który umożliwia prowadzenie lokalnej archiwizacji plików. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ pozwala na zapisywanie plików w momencie utracenia połączenia z siecią IP.


Podstawowe cechy użytkowe:

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/kamery-obrotowe-ip/sd8321e-vivotek.htm