KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 09.04.2020

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Rejestratory IP » Rejestratory sieciowe ip


Produkt: VS-12140U-RP Pro

Cena przed promocją:18463.01 zł
Cena netto:11473.17 zł
Cena brutto:14112.00 zł

Opis produktu:


Prezentowany rejestrator VS-12140U-RP Pro to najwyższej klasy urządzenie wyprodukowane przez znaną i cenioną firmę QNAP. Jest on w stanie obsłużyć aż 40 kamer sieciowych, które nagrywają megapikselowy obraz. Zapis nagrań odbywa się na 12 dyskach twardych, z których każdy może mieć pojemność 3TB. Daje to łącznie aż 36 terabajtów przestrzeni dyskowej. Wysoką wydajność oraz funkcjonalność urządzenia zapewnia czterordzeniowy procesor Intel E3-1225 3.1.GHz, 2GB pamięci operacyjnej DDR3 oraz system operacyjny Linuks. Rejestrator obsługuje ponad 1000 modeli kamer znanych producentów.


QNAP VioStor VS-12140U-RP Pro
Pasek z ikonkami

Dla ułatwienia przenoszenia danych oraz wykonywania kopii zapasowych urządzenie zostało wyposażone w bardzo szybkie i nowoczesne porty USB 3.0. Znajdują się one z tyłu obudowy. Kodeki H.264, MPEG-4, M-JPEG oraz MxPEG umożliwiają dopasowanie jakości nagrań do indywidualnych wymagań użytkownika oraz dopasowanie czasu archiwizacji nagrań. Funkcja multi-server zawarta w prezentowanym rejestratorze umożliwia połączenie ze sobą kilku urządzeń, które łącznie będą w stanie obsłużyć nawet 128 kanałów.


QNAP VioStor VS-12140U-RP Pro

Wykrywanie ostrości

Prezentowana funkcja służy do wykrywania zmian ostrości, a w momencie wykrycia jej uruchomienia zdarzenia alarmowego. Aby alarm został uruchomiony wystarczy, aby jeden z obiektywów w systemie nadzorowym miał zmienioną ostrość, został zaparowany lub zanieczyszczony.


Wykrywanie ostrości

System wykrywania ruchu

System wykrywania ruchu pozwala na wykrycie niepowołanych ruchomych obiektów w obszarze monitorowanym. Po wykryciu obiekt zostaje podświetlony na kolor czerwony co pozwala na sprawdzenie, czy rzeczywiście jest to obiekt niepożądany. Jedynym ograniczeniem co do ilości wykrytych obiektów jest rozdzielczość rejestrowanego przez kamerę obrazu.


System wykrywania ruchu

System wykrywania pozostawionych przedmiotów

Funkcja ta pozwala na wykrywanie pozostawionych w obiekcie monitorowanym przedmiotów oraz ich podświetlenie na kolor żółty. Umożliwia to natychmiastową weryfikację, czy podejrzany pozostawiony pakunek może być niebezpieczny dla otoczenia. Idealnie nadaje się ona do zastosowań w miejscach publicznych takich jak lotnisko, dworzec, metro czy centrum handlowe.


System wykrywania pozostawionych przedmiotów

Funkcja wykrywania zabranych przedmiotów

Jest to funkcja szczególnie użyteczna w obiektach, w których przetrzymywane są bardzo cenne przedmioty takie jak: obrazy, rzeźby czy zabytki. Po wykryciu zniknięcia przedmiotu podświetla miejsce, w którym się on znajdował. Jest to szczególnie przydatna funkcja min. w muzeach oraz galeriach sztuki.


Funkcja wykrywania zabranych przedmiotów

Lista funkcji

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/rejestratory-sieciowe-ip/vs-12140u-rp-pro.htm