KAMERY.PL
ul. Ciołka 17
01-445 Warszawa
www.kamery.pl
Tel: 22 532 69 69
E-mail: kontakt@kamery.pl
Dane z dnia: 25.09.2020

Kategoria: TV przemysłowa / CCTV » Zestawy CCTV » Kamering / Monitoring IP


Produkt: Zestaw kamering IP zewnętrzny

Cena netto:3204.00 zł
Cena brutto:3940.92 zł

Opis produktu:


Zestaw pozwalający na budowę funkcjonalnego, niezawodnego i skutecznego w działaniu kameringu IP zewnętrznego. W skład zestawu kamering IP zewnętrzny wchodzą wysokiej klasy urządzenia, które nie tylko pozwalają na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo przez 24 godziny na dobę (możliwa praca w całkowitej ciemności), ale także zapewniają bardzo szczegółową wideoweryfikację osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych.

Zestaw zawiera następujące elementy:

Zestaw monitoringu IP zewnętrznego

System kameringu wizyjnego zbudowany na bazie powyższych urządzeń może być zdalnie zarządzany z poziomu sieci LAN, Internet oraz urządzeń mobilnych, dzięki czemu możemy zawsze uzyskać podgląd obrazu z kamer, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy.

Zdalny monitoring IP

Kamera megapikselowa zewnętrzna LC-750

LC-750 LC Security to zewnętrzna kamera IP dostarczająca krystalicznie czysty obraz w jakości HD 720p. Dzięki zastosowanej obudowie o klasie szczelności IP66, kamera sieciowa LC-750 może bezawaryjnie pracować w środowisku zewnętrznym (wysoka odporność na warunki pogodowe oraz uszkodzenia mechaniczne). Stabilną i skuteczną pracę w zmiennym oświetleniu, również w całkowitej ciemności, zapewnia prawdziwa funkcja Dzień/Noc oraz wbudowany reflektor podczerwieni IR LED o zasięgu 40 metrów. Warto także dodać, że kamera megapikselowa  oferuje podwójne strumieniowanie w formacie H.264 i MJPEG.

kamera sieciowa zewnętrzna LC-750

Główne cechy produktu:

kamera zewnętrzna IP LC-750

Rejestrator sieciowy HD LC-9000NVR

Rejestrator sieciowy LC-9000NVR to funkcjonalne urządzenie CCTV IP, które pozwala na podgląd i zapis obrazu w jakości HD 1280x720 pikseli, dzięki czemu zapewnia materiały wideo, na których bez problemu rozpoznamy zarejestrowane osoby i przedmioty. Rejestrator obrazu HD LC-9000NVR może obsługiwać maksymalnie 9 kamer sieciowych IP. Ponadto, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, prezentowany produkt jest jedną z ciekawszych propozycji rynku na budowę systemów CCTV IP dla sklepów, firm, przedsiębiorstw produkcyjnych, przedszkoli i szkół.

Rejestrator NVR IP LC-9000NVR

Główne cechy produktu:

Rejestrator NVR IP LC-9000NVR

Odnośnik do produktu:


http://www.kamery.pl/produkty/monitoring-ip/zestaw-monitoring-ip-zewnetrzny.htm