Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Axis

Informatyczna firma Axis Communications została założona w 1984 roku przez Mikaela Karlssona i Martina Grena. Od samego początku działalności wyznacza nowe kierunki rozwoju sieciowych systemów telewizji przemysłowej. Przez wielu specjalistów firma AXIS Communications, uważana jest za pioniera sieciowych systemów telewizji przemysłowej, w których transmisja sygnałów audio/wideo odbywa się z wykorzystaniem sieci IP. Początkowo niewielka firma z biegiem lat przekształciła się w światowego giganta, posiadającego swoje siedziby w 20 krajach i współpracująca z partnerami w ponad 70 krajach, w tym także w Polsce. Można nawet powiedzieć, że to właśnie Axis Communications zapoczątkowała przejście z technologii analogowej na cyfrową, która obecnie coraz częściej zastępuje dotychczasowe rozwiązania (instalacje analogowe).

Firma Axis Communications dostarcza kompletne rozwiązania dla profesjonalnych instalacji CCTV IP. Opierają się one na innowacyjnych, otwartych platformach technologicznych, dzięki którym zapewniają wysoką funkcjonalność i skuteczność działania systemów monitoringu IP.

Axis Communications oferuje bardzo szeroką gamę produktów przystosowanych do pracy w sieci IP. Fundamentem oferty AXIS są wyspecjalizowane kamery sieciowe IP. Udziały firmy AXIS w rynku kamer sieciowych na rok 2009 wynoszą 31,2% (prognoza na najbliższe lata, wzrost do poziomu 35%) co oznacza, że co trzecia kamera IP pracująca w instalacji CCTV IP jest produktem tej marki. Szeroka oferta firmy AXIS w zakresie kamer sieciowych, pozwala na optymalne przystosowanie urządzeń dozorowych do charakteru chronionych obiektów. W ofercie znajdziemy zarówno urządzenia proste (tylko podstawowe funkcje), przeznaczone do budowy standardowych, sieciowych systemów wizyjnych, jak i urządzenia profesjonalne (innowacyjne rozwiązania technologiczne), przystosowane do pracy w najbardziej wymagających lokalizacjach. Innymi słowy każdy użytkownik znajdzie produkt, który w pełni będzie spełniał jego indywidualne wymagania. Wszystkie kamery sieciowe IP AXIS posiadają jedną wspólną cechę, którą jest doskonałe połączenie jakości obrazu z wysoką częstotliwością jego odświeżania. W tej kwestii kamery IP AXIS z całą pewnością przewyższają konkurencje, czego doskonałym przykładem może być kamera AXIS 221 pozwalająca na przesył obrazu z prędkością 45 kl./s dla rozdzielczości VGA 640 x 480 pikseli. Silną stroną firmy AXIS jest także oprogramowanie do zarządzania sieciowymi systemami telewizji przemysłowej. Dzięki wielu innowacyjnym funkcjom oraz technikom „inteligentnej” analizy obrazu, oprogramowanie kamer IP firmy AXIS zapewnia najwyższą efektywność działania systemów CCTV IP.

Firma Axis Communications zajmuje się także wdrażaniem nowych technologii, które mają na celu zoptymalizowanie jakości obrazu oraz zajętości pasma, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku kamer pracujących w megapikselowej rozdzielczości. W ostatnim czasie AXIS we współpracy z firmą Kowa opracowała, innowacyjną technologię sterowania przysłoną obiektywu P-Iris, która dzięki wykorzystaniu silnika krokowego i oprogramowania kamery pozwala na osiągnięcie fotograficznej jakości obrazu. W opinii wielu specjalistów technologia P-Iris z czasem może zastąpić dotychczasowo stosowane obiektywy z przysłoną DC. P-Iris po raz pierwszy została zastosowana w 3-megapikselowej kamerze sieciowej AXIS P1346, którą zaprezentowano na targach IFSEC w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

Podstawowa oferta produktów firmy AXIS:

  • Kamery sieciowe IP (kamery megapikselowe HDTV, kamery stałopozycyjne IP, kamery kopułkowe IP, kamery szybkoobrotowe IP, kamery bezprzewodowe, itp.).
  • Oprogramowanie do zarządzania sieciowymi systemami telewizji przemysłowej CCTV IP.
  • Akcesoria dodatkowe (klawiatury sterujące IP, serwery wizyjne IP, przełączniki sieciowe, itp.).
  • Nowoczesne rozwiązania technologiczne np. sterowanie przysłoną obiektywu P-Iris.
Oferty specjalne
KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info
do góry
Sklep CCTV Instalacje Nowości Polecamy Promocje Oferty specjalne Mapa strony Kontakt
2005-2015 © KAMERY.PL