Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

LC Security

LC Security

Firm LC Security to jeden z głównych, światowych producentów urządzeń, które są przeznaczone do budowy współczesnych systemów monitoringu wizyjnego. Marka LC Security na ogólnoświatowych rynku CCTV zasłynęła przede wszystkim z produkcji kamer oraz monitorów przemysłowych. To co cechuje urządzenia dozorowe firmy LC Security to wysoka jakość wykonania oraz funkcjonalność, która stwarza szerokie możliwości zastosowania. Bardzo bogata oferta produktów pozwala na budowanie zarówno standardowych, jak i profesjonalnych systemów telewizji przemysłowej.

Wieloletnie doświadczenie w branży CCTV oraz pełna współpraca z producentami najwyższej jakości podzespołów (np. przetworniki obrazu SONY) sprawia, że kamery przemysłowe i inne produkty firmy LC Security cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród odbiorców indywidualnych, przedsiębiorstw, jak i instalatorów systemów nadzoru wizyjnego. Każdy produkt w ofercie marki LC Security posiada szereg cech, które wyróżniają go na tle urządzeń firm konkurencyjnych. Warto również wspomnieć, że produkty firmy LC Security mimo wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności cechują się także atrakcyjną ceną, która dodatkowo wpływa na ich dużą popularność.

Fundament oferty firmy LC Security stanowią różnego rodzaju kamery przemysłowe, które dzięki bogatemu zróżnicowaniu mogą być optymalnie dostosowywane do potrzeb konkretnych instalacji CCTV. Dzięki współpracy z użytkownikami i ekspertami z sektora systemów bezpieczeństwa, kamery LC Security są nie tylko zgodne z obowiązującymi standardami CCTV, ale także spełniają oczekiwania szerokiego grona odbiorców. W bogatej ofercie firmy LC Security znajdziemy wiele typów kamer przemysłowych, w tym m.in.:

  • Kamery zintegrowane
  • Kamery kopułkowe (w tym również wandaloodporne)
  • Kamery szybkoobrotowe wraz z akcesoriami
  • Kamery miniaturowe (w tym również kamery bezprzewodowe)
  • Kamery płytkowe CCD (matryce SONY, SHARP)
  • Kamery specjalne (np. ukryte w czujce ruchu)
  • Profesjonalne akcesoria do kamer (obiektywy, zestawy bezprzewodowe, itp.)

Druga grupa produktów firmy LC Security, na którą warto zwrócić szczególną uwagę to monitory LCD. Konstrukcja i specyfikacja techniczna monitorów LCD firmy LC Security została optymalnie przystosowana do pracy w systemach telewizji przemysłowej. Bardzo wysoka jakość wykonania w połączeniu z odpowiednią specyfikacją techniczną sprawia, że monitory przemysłowe LC Security stanowią jedną z najlepszych ofert na rynku CCTV. Odpowiedni dobór elementów konstrukcyjnych zapewnia wysoki komfort pracy operatorom oraz daje możliwość wszechstronnego zastosowania (możliwość współpracy z innymi urządzeniami dozorowymi). Każdy monitor LCD CCTV firmy LC Security został przystosowany do pracy ciągłej, co w przypadku współczesnych instalacji dozorowym ma ogromne znaczenie użytkowe.

Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info