Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

GeoVision

GeoVision

Firma Geovision to uznany, ogólnoświatowy producent urządzeń dozorowych, który w opinii ekspertów z branży security, jest liderem rynku CCTV w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu zapisu i zarządzania materiałem wizyjnym zarówno w standardowych, jak i profesjonalnych systemach telewizji przemysłowej. Firma Geovision zasłynęła, i tym samym zdobyła swoją wysoką pozycję na rynku CCTV, głównie dzięki produkcji kart komputerowych DVR i profesjonalnemu oprogramowaniu do zarządzania systemami monitoringu wizyjnego.

Podstawowym filarem oferty firmy Geovision są wysokiej klasy karty komputerowe DVR, które dzięki zgodności z obowiązującymi standardami pozwalają na tworzenie stabilnie i efektywnie działających systemów telewizji przemysłowej. Podstawową cechą wyróżniającą karty DVR Geovision na tle tego typu produktów firm konkurencyjnych jest bogactwo oferty. Bardzo szeroka gama kart DVR Geovision pozwala na budowę zarówno prostych (np. monitoring domu, małej firmy, itp.), jak i bardzo skomplikowanych, rozbudowanych i wymagających systemów nadzoru wizyjnego (np. monitoring instytucji finansowych). Niezależnie od przeznaczenia urządzenia, każdy z produktów firmy Geovision jest tworzony z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wieloletnie użytkowanie i stabilną pracę. Ponadto, na pokładzie każdego urządzenia znajdziemy szereg nowoczesnych technologii z zakresu przetwarzania i analizy obrazów z kamer przemysłowych, dzięki którym możemy prowadzić efektywny nadzór wizyjny obiektów.

W ostatnich latach firma Geovision rozpoczęła intensywne prace nad rozwiązaniami sieciowymi, co w rezultacie zaowocowało gamą profesjonalnych produktów przeznaczonych do budowy systemów monitoringu IP (CCTV IP). Ten kierunek rozwoju jest nadal kontynuowany, dzięki czemu firma Geovision wzbogaca rynek o kolejne, często innowacyjne rozwiązania technologiczne z zakresu sieciowych systemów monitoringu wizyjnego. Przede wszystkim na szczególne wyróżnienie zasługuje oprogramowanie firmy Geovision, które w opinii ekspertów jest najlepszym systemem do nadzoru wizyjnego. Dzięki opracowaniu wydajnego algorytmu kompresji GV H.264, oprogramowanie sieciowe GV-NVR Geovision jest obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych sieciowych systemów rejestracji i zarządzania obrazem z kamer IP. Oferta firmy Geovision w zakresie monitoringu IP nie bazuje tylko i wyłącznie na oprogramowaniu i szeregu dodatkowych aplikacji zarządzających, to także bogata oferta urządzeń sieciowych, w tym kamer IP i wideo serwerów IP. Rodzina kamer IP GV-IPCAM firmy Geovision to w opinii specjalistów jedne z najlepszych sieciowych urządzeń wizyjnych na świecie. Kamery IP tej marki podobnie jak karty DVR, dostępne są w kilku wersjach, dzięki czemu można je optymalnie dostosować do konkretnych zastosowań. Firma GeoVision zajmuje się także wdrażaniem inteligentnych technologii analizy obrazów, które w dużym stopniu zwiększają skuteczność pracy współczesnych instalacji nadzoru wizyjnego.

Podstawowe produkty w ofercie firmy Geovision:

 • Karty komputerowe DVR
 • Oprogramowanie do zapisu i zarządzania materiałem wizyjnym w systemach telewizji przemysłowej
 • Rejestratory sieciowe GV-NVR
 • Rejestratory hybrydowe GV-Hybrid
 • Rejestratory mobilne GV-Compact
 • Kamery IP GV-IPCAM
 • Serwery wizyjne IP GV-Video Server
 • Systemy identyfikacji tablic rejestracyjnych GV-LPR
 • Systemy kontroli transakcji POS/ATM
 • Zaawansowane systemy analizy wideo
 • Centralna stacja monitorowania GV-CMS

Firma Geovision za swoje ogromne osiągnięcia i wkład w rozwój współczesnych systemów monitoringu wizyjnego, niejednokrotnie była wyróżniania na największych międzynarodowych targach branży security. Wśród wielu prestiżowych nagród, jakie w przeciągu ostatnich lat otrzymała marka Geovision znajdziemy nagrodę Frost & Sullivan for Product Innovation in Digital Video Monitoring, która została przyznana karcie DVR GV-1480 za jej funkcjonalność i kompleksowe oprogramowanie do zapisu i zarządzania wizją w systemach monitoringu.Produkty oferowane przez firmę Geovision są stosowane w systemach monitoringu wizyjnego, także w tych najbardziej zaawansowanych, na całym świecie. Globalny zasięg marki Geovision to przede wszystkim zasługa wieloletniego doświadczenia oraz kompleksowego podejścia do potrzeb odbiorców. Najwyższą jakość produktów dostarczanych przez firmę Geovision najlepiej podsumowują trzy, charakteryzujące je cechy: niezawodność, funkcjonalność oraz innowacyjność.

Oferty specjalne
KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info
do góry
Sklep CCTV Instalacje Nowości Polecamy Promocje Oferty specjalne Mapa strony Kontakt
2005-2015 © KAMERY.PL