Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Sony

Sony

Firma SONY to światowy gigant w produkcji elektroniki użytkowej. Firma została założona 7 maja 1946 roku w Tokio i od samego początku powstania wyznacza kierunki rozwoju branży elektronicznej. Ponad 60 letnie doświadczenie w produkcji urządzeń elektronicznych oraz dbałość o najmniejsze szczegóły dostarczanych rozwiązań sprawia, że produkty marki SONY to urządzenia rozpoznawane i cenione przez użytkowników na całym świecie.

W ofercie marki SONY znajdziemy produkty przeznaczone zarówno do użytku powszechnego, jak i profesjonalnego (w tym przede wszystkim sprzęt telewizyjny, który znajduje się na wyposażeniu studiów telewizyjnych na całym świecie). SONY to również ogólnoświatowy lider w produkcji różnego rodzaju podzespołów elektronicznych, w tym głównie przetworników obrazu CCD i CMOS. Matryce przetwarzające obraz Sony znajdziemy na wyposażeniu każdej profesjonalnej kamery telewizyjnej i przemysłowej.

W ostatnich latach firma SONY wprowadziła na rynek profesjonalną linię urządzeń przeznaczonych do budowy współczesnych systemów monitoringu wizyjnego. Bardzo obszerna gama produktów CCTV firmy SONY umożliwia tworzenie zarówno tradycyjnych systemów telewizji przemysłowej, jak i nowoczesnych instalacji CCTV IP, w których transmisja, zapis i zarządzanie danymi odbywa się z wykorzystaniem sieci komputerowej IP. Wszystkie urządzenia dozorowe Sony, niezależnie od miejsca zastosowania cechują się najwyższą jakością wykonania, która pozwala na prowadzenie stabilnego, bezawaryjnego i efektywnego nadzoru wizyjnego. Na szczególną uwagę i wyróżnienie zasługują kamery przemysłowe Sony. Wieloletnie doświadczenie w branży telewizyjnej bezpośrednio przełożyło się na kamery przemysłowe Sony, które wyświetlają obrazu o najwyższym poziomie jakości. O doskonałej jakości kamer CCTV Sony najlepiej świadczy fakt, że są one stosowane w systemach monitoringu wizyjnego newralgicznych obiektów na całym świecie.

Od samego początku działalności firma sony wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów. Wraz z dynamicznym rozwojem branży CCTV IP marka Sony wprowadziła na rynek serię kamer sieciowych IPELA, które niewątpliwe mają ogromny wkład w rozwój tego sektora systemów zabezpieczeń. Kamery sieciowe IPELA to nie tylko doskonała jakość wyświetlanego obrazu, ale także szereg innowacyjnych technologii, które bezwątpienia wzbogacają współczesne systemy monitoringu IP. Na wyposażeniu kamer IPELA znajdziemy m.in. innowacyjną technologię Sony DEPA (ang. Distributed Enhanced Processing Architecture), która dzięki zaawansowanej „inteligentnej” analizie obrazów zdecydowanie zwiększa skuteczność działania tego typu systemów bezpieczeństwa. Niezwykle bogata oferta produktów, pozwala na ich optymalne przystosowanie konkretnych zastosowań.

Oferta produktów Sony do profesjonalnego monitoringu wizyjnego:

  • Kamery przemysłowe (w tym także profesjonalne kamery IP)
  • Obudowy i akcesoria dodatkowe do kamer
  • Rejestratory cyfrowe DVR, hybrydowe i sieciowe NVR
  • Profesjonalne monitory CCTV
  • Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania systemami nadzoru wizyjnego
  • „Inteligentne” systemy analizy obrazów
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info