Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Satel

Satel

Satel to polska firma, która od blisko 20 lat działa na globalnym rynku systemów alarmowych i systemów kontroli dostępu. Wieloletnie doświadczenie w branży security oraz produkcja urządzeń o najwyższym poziomie jakości sprawia, że marka Satel cieszy się dużym uznaniem wśród ekspertów z całego świata. W Polsce firma Satel jest zdecydowanym liderem w produkcji urządzeń na potrzeby współczesnych instalacji alarmowych.

We wszystkich produktach oferowanych przez markę Satel znajdziemy bogaty zestaw nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które w dużym stopniu przyczyniają się do rozwoju współczesnych systemów sygnalizacji włamania i napadu oraz systemów sygnalizacji o zagrożeniach pożarowych. To właśnie w dużej mierze za sprawą innowacyjnych technologii marka Satel osiągnęła i umocniła swoją pozycję na rynku urządzeń do budowy systemów alarmowych. Każdy produkt wprowadzany na rynek, począwszy od etapu projektowania, a skończywszy na etapie produkcji i dystrybucji musi spełniać szereg rygorystycznych wymogów związanych z niezawodnością oraz łatwością montażu i użytkowania (system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000). Ponadto, każde nowe wdrożenie musi być zgodne z polityką firmy, która obraca się głównie wokół dwóch słów: JAKOŚĆ i INNOWACYJNOŚĆ.

Wysoka jakość, funkcjonalność oraz niezawodność produktów firmy Satel została dostrzeżona przez specjalistów od bezpieczeństwa na całym świecie. W chwili obecnej produkty firmy Satel są z powodzeniem sprzedawane i wykorzystywane w budowie instalacji alarmowych w ponad czterdziestu krajach Europy i Azji.

Oferta firmy Satel obejmuje m.in. następujące grupy urządzeń:

  • Centrale alarmowe (np. centrale INTEGRA, centrala VERSA, itp.)
  • Czujki (ruchu, zbicia szyby, zalania wodą, aktywne bariery podczerwieni, kontaktrony magnetyczne, itp.)
  • Sygnalizatory alarmowe (wewnętrzne, zewnętrzne, akustyczne, optyczne, akustyczno-optyczne)
  • Systemy bezprzewodowe ABAX
  • Klawiatury i sterowniki radiowe
  • Zamki szyfrowe
  • Profesjonalne zasilacze buforowe
  • Dzielniki ekranu
  • Akcesoria dodatkowe (przewody, obudowy, moduły rozszerzające, karty dostępowe, itp.)

Bardzo bogata oferta produktów firmy Satel pozwala na stworzenie dowolnej instalacji alarmowej, której specyfikacja pracy będzie optymalnie przystosowana do charakteru dowolnego obiektu. Zróżnicowanie produktów Satel sprawia, że nadają się one do budowy, zarówno standardowych systemów alarmowych np. dla domu jednorodzinnego, jak i zaawansowanych instalacji dla najbardziej newralgicznych obiektów np. dla instytucji finansowych.

Ponadto, aby sprostać oczekiwaniom swoich Klientów firma Satel gwarantuje kompleksowy serwis techniczny urządzeń oraz pełne doradztwo w sprawie wszystkich oferowanych produktów (każde urządzenie posiada gwarancję).

Oferty specjalne
KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info
do góry
Sklep CCTV Instalacje Nowości Polecamy Promocje Oferty specjalne Mapa strony Kontakt
2005-2015 © KAMERY.PL