Czytnik zbliżeniowy ROGER PRT12LT-BK-G
Wyprzedaz
Cena netto214.63
Telefon Zamów telefonicznie
Ocena klientów na: 4.01
Dodaj opinie o produkcie »
Czytnik kart zbliżeniowych PRT12LT BK G to funkcjonalne urządzenie kontroli dostępu, które zaprojektowano z myślą o współpracy z kartami zbliżeniowymi standardu EM 125 kHz. Czytnik zbliżeniowy PRT12LT BK charakteryzuje się ciemnoszarym kolorem obudowy. Czytnik może być skonfigurowany do wielu popularnych formatów transmisji, co w praktyce powoduje, że może współpracować z większością dostępnych na rynku kontrolerów dostępu. Prezentowany czytnik nie ma zastosowania w pracy autonomicznej jako samodzielny kontroler dostępu.
PRT12LT BK G
Charakterystyka czytnika PRT12LT BK G:
  • Praca w trybie terminalowym (podleganie kontrolerowi)
  • Kolor: Ciemnoszary
  • Klawiatura: Tak
  • Wymiary: 150.5 X 46 X 23 mm
  • Kabel podłączeniowy: 50cm
  • Odległości:
    • Pomiędzy czytnikiem i kontrolerem: maks. 150 m
    • Pomiędzy dwoma czytnikami PRT: maks. 150 m
  • Zasięg odczytu: do 15 cm (w zależności od karty)
  • Napięcie zasilania: 10-15 V DC
  • Pobór prądu (średni): 45mA
  • Gwarancja
  • Zasilanie: 12V DC
  • Karty: EM 125 kHz
  • Konfigurowalny format transmisji danych wyjściowych
  • Formaty wyjściowe: Wiegand 26..66 bit, Magstripe (Clock & Data), RACS (Roger) i inne
  • Różne warianty transmisji kodów PIN oraz kodów klawiatury
  • Osobne wejścia do kontroli wskaźnika LED oraz głośnika
  • Ochrona antysabotażowa (NC, 50mA/24V, IP67)