Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Bezprzewodowy monitoring IP dużych powierzchni

Firma LC Security będąca znanym i cenionym producentem urządzeń CCTV oraz rozwiązań sieciowych do prowadzenia dozoru wideo z wykorzystaniem sieci komputerowej IP, wprowadziła do swojej oferty nową kamerę sieciową w wersji LC-340 IP, przy pomocy której w łatwy i ekonomiczny sposób stworzymy funkcjonalny i skuteczny system obserwacyjny służący do monitorowania pomieszczeń i terenów zewnętrznych o dużej powierzchni. Ze względu na swoje parametry użytkowe, kamera sieciowa LC-340 IP doskonale nadaje się do wizyjnego zabezpieczenia boisk szkolnych, posesji prywatnych, parkingów strzeżonych, magazynów czy hal produkcyjnych.


Kamera sieciowa LC-340 IP LC Security

LC-340 IP LC Security to ekonomiczna kamera megapikselowa z funkcją panoramowania (0 ~ 355 stopni) i pochylania (0 ~ 90 stopni), którą wyposażono w wysokiej jakości obiektyw o szerokim kącie widzenia (stała długość ogniskowej 3,6 mm) oraz w łączność bezprzewodową WiFi, zapewniającą szybki i wygodny montaż urządzenia w dowolnym wybranym przez nas miejscu.


Kamera megapikselowa LC-340 IP LC Security

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom kamera IP obrotowa LC-340 zachwyca funkcjonalnością oraz wysoką jakością generowanego obrazu. Na jej wyposażeniu znajdziemy profesjonalną matrycę obrazotwórczą typu CMOS, która zapewnia szczegółową reprodukcję obserwowanej sceny oraz dostarcza niezwykle klarowny obraz w rozdzielczości HD 720p przy 25 klatkach na sekundę. Odpowiednia dynamika obrazu oraz bardzo wierne odwzorowanie detali pozwala na bezproblemowe rozpoznanie twarzy i znaków alfanumerycznych (np. tablic rejestracyjnych pojazdów).


Kamera IP obrotowa LC-340 IP LC Security

Kamera sieciowa LC-340 IP LC Security z powodzeniem może być stosowana w miejscach, gdzie konieczne jest prowadzenie obserwacji przez całą dobę. Funkcja Dzień/Noc z mechanicznym filtrem podczerwieni oraz zintegrowanym promiennikiem IR LED o zasięgu podświetlenia do 20 m, zapewnia stuprocentową skuteczność obserwacji, niezależnie od poziomu iluminacji świetlnej w monitorowanym otoczeniu. Warto także zaznaczyć, że kamera megapikselowa LC-340 IP jest w stanie generować wyraźny obraz nawet w całkowitej ciemności, dzięki czemu tak dobrze sprawdza się w całodobowych instalacjach CCTV IP.

Wnętrze kamery sieciowej LC-340 IP zostało skutecznie zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz warunkami pogodowymi. Wyposażona w solidną i szczelną obudowę metalową może bezawaryjnie pracować w obecności opadów atmosferycznych, pyłów oraz skrajnych temperatur (odpowiednio przystosowana do montażu w środowisku zewnętrznym).


Kamera IP PTZ LC-340 IP LC Security

Kolejnym atutem proponowanego rozwiązania jest funkcja detekcji ruchu, która pozwala na automatyczne uruchomienie trybu nagrywania za każdym razem, gdy w polu widzenia kamery zostanie wykryty poruszający się obiekt. Kamera może także automatycznie informować nas o wykrytym zdarzeniu, poprzez wysłanie powiadomienia na zdefiniowany przez użytkownika adres e-mail.

Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi oraz obsłudze P2P, kamera sieciowa LC-340 IP oferuje bezprzewodową transmisję obrazu bezpośrednio do platform mobilnych, takich jak: tablety, iPhone'y, czy smartfony z systemem Android. Nowa technologia LC-Security oferuje także możliwość prostego i szybkiego połączenia kamery ze smartfonami posiadającymi czytnik kodów QR. Synchronizacja z telefonem poprzez kod QR to obecnie najszybsza i najwygodniejsza funkcjonalność przeznaczona wyłącznie dla najlepszych kamer IP. Warto także wspomnieć o pełnej kompatybilności z najpopularniejszymi przeglądarkami WWW, dzięki którym możliwy jest podgląd obrazu generowanego przez kamerę z każdego miejsca na świcie (konieczny dostęp do sieci Internet).« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info