Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Dinion IP

Kamery IP firmy Bosch zapewniają zrównane, wysokiej jakości rozwiązania IP w zakresie transmisji w czasie rzeczywistym w jednym urządzeniu. Na uwagę zasługują kamery IP DinionXF Day/Night i Winion są to jedne z najlepszych produktów tego typu dostępne na runku. Kamery IP w połączeniu z rejestratorami cyfrowymi oraz kartami komputerowymi DVR tworzą kompletny system telewizji przemysłowej. Kamery IP pozwalają na tworzenie najwyższej jakości systemów rozproszonych. Ponadto, zapewniają przejrzystą i stabilną ścieżkę migracji do w pełni cyfrowych rozwiązań opartych na technologii IP.

Kamery IP to połączenie najnowocześniejszej technologii sieciowej oraz wysokiej wydajności. Kamery IP powoli zmieniają standardy budowy systemów telewizji przemysłowej. Już teraz ukazują w jaki sposób powinny wyglądać i funkcjonować przyszłe systemy telewizji przemysłowej. Kamery IP Dinion firmy Bosch wyposażone są w specjalne funkcje, takie jak takie jak wykrywanie ruchu, system zarządzania alarmami z wyjściem przekaźnikowym i godziną/datą wystąpienia alarmu, obsługa zdarzeń, wejście czujnika ruchu oraz funkcja Power-over-Ethernet (PoE). Funkcja PoE pozwala na zminimalizowanie kosztów instalacji kamer IP. Ponadto, dzięki PoE instalacja jest prosta i można ją szybko przeprowadzić. Instalacje PoE korzystają z bezprzerwowego źródła zasialania (UPS), co sprawia, że kamery IP pracują nawet w razie awarii zasilania. Takie rozwiązanie zapewnia ciągłość pracy i sprawia, że system jest bardziej stabilny i niezawodny. Kamery IP posiadają wiele zalet. W kamerach hybrydowych połączono łącze Ethernet z analogowym wyjściem BNC kamery. Takie połączenie zapewnia elastyczność i skalowalność systemów opartych na technologii IP oraz zgodność z istniejącymi systemami CCTV.

Kamery IP zaprojektowano w taki sposób aby jak najlepiej zarządzały szerokością pasma. Kamery IP wykorzystują dwa rodzaje kompresji danych MPEG-4 oraz JPEG. Ponadto, większość kamer tego typu pozwala na przesyłanie trzech strumieni IP, które mogą jednocześnie wygenerować dwa osobne strumienie MPEG-4 oraz jeden strumień JPEG. Podsumowując. Kamery IP to przyszłość systemów CCTV. Zapewniają łatwe rozbudowanie oraz obsługę. Pozwalają na tworzenie profesjonalnych rozległych systemów CCTV.« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info