Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Kamery IP AXIS o wyjątkowej czułości na światło

Firma AXIS Communications zaprezentowała jedne z najbardziej czułych na świecie kamer IP, które doskonale sprawdzą się zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych systemach nadzoru wideo, umożliwiając skuteczną identyfikację postaci i obiektów. Nowe kamery sieciowe AXIS w wersji Q1602/-E (wewnętrzna/ zewnętrzna) została wyposażona w unikalną technologię Lightfinder, która pozwala kamerom IP osiągnąć nowy, zdecydowanie lepszy poziom jakości obrazu podczas pracy w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dzięki zaimplementowanej technologii Lightfinder, nowe kamery IP AXIS Q1602/-E rejestrują niezwykle szczegółowy materiał wizyjny przy bardzo słabym oświetleniu oraz zapewniają rewelacyjną widoczność nawet w ciemnościach. Nowe kamery sieciowe AXIS Q1602/-E bez najmniejszego problemu radzą sobie zarówno przy świetle dziennych, jak i w trybie podczerwieni, oferując przy tym doskonałej jakości obraz w rozdzielczości D1 (720 x 576) oraz progresywne skanowanie, które pozwala na prawidłowe uchwycenie poruszających się obiektów (wyeliminowano efekt rozmytych krawędzi).

Kamery sieciowe AXIS Q1602 z technologią Lightfinder są szczególnie użyteczne w systemach nadzoru wizyjnego instalowanych w wymagających lokalizacjach, takich jak place budowy, parkingi i systemy monitorowania miast i ich obrzeży. Dzięki technologii Lightfinder kamery IP AXIS Q1602 są w stanie generować szczegółowy obraz kolorowy nawet podczas pracy w warunkach bardzo słabego oświetlenia, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem w sytuacjach, w których kolorowy zapis z kamer telewizji przemysłowej jest czynnikiem warunkującym skuteczną identyfikację. Zastosowanie tej rewolucyjnej technologii znacznie zwiększa szanse na rozpoznanie zarejestrowanych osób, pojazdów i incydentów. Rewelacyjna światłoczułość kamery sieciowych z technologią Lightfinder eliminuje konieczność stosowania dodatkowych lamp emitujących światło podczerwone, co zmniejsza koszty i stopień skomplikowania instalacji monitoringu wizyjnego.

Oba modele, zarówno ten przystosowany do pracy w środowisku wewnętrznym (AXIS Q1602), jak i zewnętrznym (AXIS Q1602-E), oferują jednoczesną wielostrumieniowość w formatach H.264 i Motion JPEG, dzięki czemu w łatwy sposób możemy dostosować je do konkretnych zadań. W obu przypadkach mamy także do czynienia z dwukierunkową komunikacją audio, która uzupełnia instalację nadzoru wideo o monitoring akustyczny. Wersja kamery do zastosowań zewnętrznych została wyposażona w solidną obudowę o stopniu szczelności IP66, osłonę przeciwsłoneczną oraz uchwyt ścienny – wysoka odporność na działanie pyłu, deszczu, śniegu, słońca oraz zmiennych temperatur (od -40°C do 50°C).

Warto również dodać, że nowe kamery IP AXIS Q1602/-E z technologią Lightfinder obsługują najbogatszą na rynku ofertę oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym, dostępnego w ramach programu Application Development Partner Program firmy Axis, jak również oprogramowanie AXIS Camera Station, AXIS Camera Application Platform oraz AXIS Video Hosting System (AVHS).« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info