Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Kamery megapikselowe dla domu, firmy i sklepu

Widząc stały wzrost zapotrzebowania na systemy monitoringu IP, firma LC Security rozszerzyła swoją ofertę o przystępne cenowo kamery megapikselowe, które dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz bardzo korzystnej specyfikacji technicznej, idealnie sprawdzą się w systemach nadzoru wideo domów, firm i sklepów.

Obecnie w ofercie marki LC Security znajdziemy cztery kamery megapikselowe: LC-601 (obudowa kompaktowa), LC-603 (obudowa kompaktowa i zasilanie PoE), LC-613 (obudowa kopułkowa) i LC-626 (obudowa odporna na warunki pogodowe i akty wandalizmu IP66).

Wszystkie cztery modele zostały wyposażone w wysokiej klasy przetwornik obrazu, będący w stanie nie tylko zapewnić prawidłową reprodukcję obserwowanej sceny, ale także dostarczający bardzo szczegółowy obraz w rozdzielczości do 2 Mpix (obsługa rozdzielczości HD 720p). Wysoka szczegółowość dostarczanego obrazu sprawia, że nowe kamery megapikselowe LC Security z powodzeniem można stosować w miejscach, w których kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa obiektu i przebywających w nich osób, ma precyzyjna identyfikacja zagrożeń i osób za nie odpowiedzialnych. Ponadto, dzięki bogatemu w detale obrazowi, idealnie sprawdzają się podczas rozwiązywania sporów z klientami oraz w walce z nieuczciwymi pracownikami.

Kamery megapikselowe LC Security
Fot. Kamera megapikselowa LC-601 LC Security

Wszystkie modele kamer megapikselowych LC Security generują równocześnie maksymalnie dwa sieciowe strumienie wizyjne z możliwością wykorzystania algorytmów kompresji H.264 lub MJPEG. Dla każdego strumienia wizyjnego możemy ustalić parametry dotyczące jakości (poziomu kompresji) obrazu i przepływności (wielkości generowanego strumienia danych), co umożliwia odpowiednie ich dostosowanie do potrzeb użytkownika oraz wymagań stawianych przez instalację nadzoru wideo.

Kamery IP megapikselowe w wersji LC-601, LC-613 i LC-626 oferują łączność bezprzewodową WiFi (standard 802.11b/g, częstotliwość 2,4GHz, zasięg transmisji do 100 m), dzięki czemu charakteryzują się łatwą instalacją, nawet w trudno dostępnych miejscach, ponieważ nie wymagają doprowadzania przewodów transmisyjnych. Model LC-603 oferuje natomiast opcję zasilania PoE (ang. Power over Ethernet), która pozwala na bezpośrednie zasilanie kamery z sieci komputerowej, przy pomocy kabla służącego do transmisji strumieni wideo.

Kamery megapikselowe LC Security

Fot. Kamera megapikselowa LC-603 LC Security

W przypadku wszystkich modeli kamer można dokonać zapisu obrazu na kartach pamięci typu SD/SDHC, co umożliwia tworzenie dodatkowych archiwów. Maksymalna pojemność pojedynczej karty pamięci może wynosić 32 GB. Każda kamera posiada wbudowany mikrofon oraz pozwala na dwukierunkową transmisję dźwięku, co nie tylko podnosi funkcjonalność systemu nadzoru wideo, ale także zwiększa jego skuteczność działania.

Na wyposażeniu kamery kopułkowej LC-613 i kamery zintegrowanej LC-626, znajdziemy wbudowany reflektor podczerwieni, który w połączeniu z funkcją Dzień/Noc z odsuwanym filtrem podczerwieni, pozwala na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo w każdych warunkach oświetleniowych, nawet w całkowitej ciemności (skuteczny monitoring przez 24 godziny na dobę).

Kamery megapikselowe LC Security

Fot. Kamera megapikselowa LC-613 LC Security

Na szczególną uwagę zasługuje obsługa urządzeń mobilnych opartych o oparta o Windows Mobile, Symbian i iPhone, dzięki czemu możemy uzyskać zdalny podgląd obrazu z kamery, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajdujemy. Na uwagę zasługują także inne cechy kamer megapikselowych firmy LC Security, takie jak: możliwość instalacji kamery w ogrzewanej obudowie zewnętrznej (modele LC-601 i LC-603), funkcja automatycznego przywracania w przypadku wykrycia błędnej pracy kamery lub braku połączenia sieciowego, łączenie z serwerem VPN, dostęp dla 16 użytkowników jednocześnie, powiadamianie o alarmach na zdefiniowany adres e-mail, sekwencyjne wykonywanie zdjęć w formacie .jpg, detekcja ruchu i maskowanie obszarów prywatnych oraz praca wg harmonogramu.

Kamery megapikselowe LC Security
Fot. Kamera megapikselowa LC-626 LC Security« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info