Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Kamery samochodowe – monitoring pojazdów

Kamery samochodowe to pewnego rodzaju czarna skrzynka dla każdego auta. Umożliwiają one bowiem monitorowanie pojazdów firmowych, trasy przejechanej przez pracowników oraz pozwalają na dokładną rejestrację zaistniałych zdarzeń drogowych. Kamery samochodowe są szczególnie pomocne w przypadku kolizji i wypadków drogowych, ponieważ dzięki uzyskanym materiałom wideo (filmy/zdjęcia z datą, godziną oraz dźwiękiem), pozwalają na bezproblemowe ustalenie ich sprawców (stanowią niezbity dowód dla Policji i innych służb pokazujący prawdziwy przebieg wydarzeń na drodze). W przypadku samochodów firmowych pozwalają na kontrolę nad tym gdzie i jak jeżdżą nasi pracownicy w czasie pracy oraz czy prawidłowo wywiązują się ze swoich obowiązków. Ponadto, pozwalają także na rejestrację trasy naszej wakacyjnej podróżny samochodem i umieszczenie jej na blogu lub serwisie YouTube.

Najlepszym rozwiązaniem są kamery samochodowe z rejestratorem i wyświetlaczem LCD, na którym w każdej chwili możemy uzyskać podgląd obrazu z kamery na żywo. Przeważnie kamery do samochodu rejestrują materiały audio/wideo na kartach pamięci SD o pojemności do 32GB, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, gdyż w przypadku zapełnienia karty w każdej chwili możemy wymienić ją na nową. W zależności od tego jakiej karty SD użyjemy nagrać możemy do 6 godzin filmu (w przypadku karty o pojemności 32GB). Ponadto, zapis materiałów wideo na kartach pamięci ułatwia także ich eksport na urządzenia zewnętrzne, np. na laptopa.

W większości przypadków kamery samochodowe charakteryzują się bardzo łatwą i intuicyjną obsługą, która przeważnie polega na ręcznym włączeniu nagrywania lub automatycznym w momencie uruchomienia silnika samochodu. Wybierając kamerę do auta należy szczególną uwagę zwrócić na uchwyt montażowy jaki posiada. Przede wszystkim uchwyt powinien charakteryzować się łatwą regulacją, odporną na wstrząsy i drgania konstrukcją oraz dużą przyssawką, umożliwiającą stabilne mocowanie do płaskich, polerowanych powierzchni (np. do przedniej szyby samochodu). Najczęściej kamery samochodowe posiadają własną baterię, umożliwiającą pracę bez podłączonego zasilania oraz dołączony zasilacz z wtykiem do zapalniczki samochodowej, który zapewnia ciągłe zasilanie dla kamery. 

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo dwie profesjonalne kamery samochodowe z rejestratorem w przystępnej cenie, które dzięki swoim właściwościom użytkowym, doskonale sprawdzają się zarówno w samochodach firmowych, jak i prywatnych.

Pierwszą z nich jest kamera do auta z serii LC-MV-1280LCD wyposażona w rejestrator cyfrowy (karty SD do 32GB), kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,5”, wysokiej klasy obiektyw o kącie widzenia 70° oraz zapewniająca dobrej jakości obraz w rozdzielczości 1280x960 (interpolowana). Kamera do samochodu LC-MV-1280LCD umożliwia zapis materiałów wideo o długości 2, 5 lub 10 minut.

Kamera samochodowa LC-MV-1280LCD

Drugą kamerą samochodową w naszej ofercie jest urządzenie mobilne LC-TCC-1280, które składa się z dwóch kamer zapewniających kąt widzenia na poziomie 53° każda, rejestratora cyfrowego oraz wyświetlacza LCD 2”. Kamera samochodowa LC-TCC-1280 dostarcza płynny materiał wideo w rozdzielczości 1280 x 480 pikseli.

Kamera samochodowa LC-TCC-1280

Do cech wspólnych powyższej przedstawionych kamer samochodowych można zaliczyć m.in.: odporny na drgania i wstrząsy uchwyt montażowy z mocną przyssawką, umożliwiający montaż kamery na niemal każdej płaskiej powierzchni (np. szybach, polerowanych lub emaliowanych powierzchniach metalowych), zasilacz z wtykiem do zapalniczki samochodowej, interfejs USB do eksportu danych, możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 2560 x 1920 (format JPG) oraz możliwość rejestracji dźwięków.« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info