Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Megapikselowy monitoring IP od LC Security

Megapikselowy monitoring IP cieszy się coraz większą popularnością. Popularność ta wynika bezpośrednio z obecnego stanu rynku CCTV, który oferuje coraz tańsze i bardziej efektywne urządzenia sieciowe do monitoringu IP. Sprawia to, że nowoczesne instalacje CCTV IP powszechnie korzystają z kamer sieciowych, generujących obraz na poziomie jednego, dwóch, trzech a nawet pięciu megapixeli.

Zapotrzebowanie na kamery multimegapikselowe cały czas rośnie. Dlatego też z myślą o wymagających użytkownikach sieciowych systemów nadzoru wideo firma LC Security, postanowiła rozszerzyć swoją dotychczasową ofertę kamer megapixelowych o dwie nowe kamery 5-megapikselowe: LC-505 IP (kamera zintegrowana) i LC-555 IP (kamera kopułkowa).

Podstawową właściwością nowych kamer megapikselowych LC Security jest możliwość wygenerowania krystalicznie czystego i pełnego detali obrazu o naturalnej kolorystyce w rozdzielczości do 5 Mpix (2592 x 1920), który pozwala na bardzo dokładną identyfikację twarzy obserwowanej osoby czy elementów poruszających się obiektów np. numerów tablic rejestracyjnych. W obu przypadkach nad prawidłową reprodukcją obserwowanej sceny czuwa zaawansowany technologicznie przetwornik obrazu CMOS z układem procesora DSP, który gwarantuje wierne odwzorowanie szczegółów przy każdym poziomie oświetlenia.


Kamera IP LC-505 LC Security

Fot. Profesjonalna kamera 5-megapikselowa LC-505 IP LC Security


Kamery 5-megapikselowe LC Security zostały odpowiednio przystosowane do pracy w trybie całodobowym. Pozwala na to prawdziwa funkcja Dzień/Noc (mechaniczny filtr podczerwieni) oraz wbudowany reflektor podczerwieni IR LED, którego maksymalny zasięg podświetlenia wynosi 25 m (LC-555 IP) lub 40 m (LC-505 IP). Obie kamery wyposażono w zmienno-ogniskowy obiektyw megapikselowy 2,8 ~ 12 mm, który pozwala na ich wykorzystanie w monitoringu zarówno wąskich przejść, jak i dużych pomieszczeń czy rozległych terenów zewnętrznych. Wysoka jakość wykonania układu optycznego, gwarantuje odpowiednią ostrość otrzymywanych obrazów.

Obudowa o klasie szczelności IP66 skutecznie zabezpiecza wnętrze kamer przed kurzem i wodą oraz chroni je przez aktami wandalizmu. Pozwala to na ich zastosowanie w miejscach, w których standardowe rozwiązania zawodzą (bezawaryjna praca w środowisku zewnętrznym). W komplecie z kamerą LC-505 i LC-555 znajdziemy solidny uchwyt montażowy, który zapewnia stabilny montaż kamery przemysłowej. Ze względu na swoją solidną konstrukcję oraz możliwość prowadzenia obserwacji zarówno w dzień, jak i w nocy, prezentowane kamery są szczególnie polecane do zastosowania w monitoringu miejskim, osiedli mieszkaniowych, parkingów, magazynów, kampusów uniwersyteckich, obiektów sportowych oraz obiektów użyteczności publicznej.


Kamera IP kopułkowa LC-555 LC Security

Fot. Kamera IP kopułkowa LC-555 LC Security o rozdzielczości 5 Mpix


Nowe kamery 5-megapikselowe LC Security pozwalają na optymalne wykorzystanie przepustowości sieci IP. Jest to możliwe dzięki opcji podwójnego strumieniowania w formacie H.264 (najlepsza kompresja wideo - zmniejsza zapotrzebowanie na pamięć masową i przepustowość sieci IP). Przykładowo jeden strumień, niższej jakości, może być przesyłany do urządzeń mobilnych i sieci IP, z kolei drugi, wysokiej jakości, do urządzenia rejestrującego obraz z kamer monitoringu IP (rejestrator sieciowy NVR).

Kamery IP megapikselowe LC Security w wersji LC-505 IP i LC-555 IP posiadają funkcję zdalnego dostępu do obrazu z kamery. Przy jej pomocy użytkownik może z każdego miejsca na ziemi zobaczyć co dzieje się w monitorowanym obiekcie. Funkcja dostępna jest na mobilne systemy operacyjne Windows Mobile, Symbian, Android i iOS. Oprócz tego prezentowane kamery wykonują sekwencyjnie zdjęcia w formacie *.jpg i wysyłają je na zdefiniowany wcześniej adres email jako powiadomienie alarmowe.

Na uwagę zasługuje także jest zgodność ze specyfikacją ONVIF, dzięki której nowe kamery megapixelowe LC Security mogą współpracować z kamerami, rejestratorami i oprogramowaniem innych producentów. Pozwala to na stworzenie niezwykle elastycznego systemu sieciowego monitoringu wizyjnego, który dostarcza obraz w imponującej rozdzielczości 5 Mpix.

W ofercie marki LC Security znajdziemy także profesjonalne rejestratory sieciowe NVR, przy pomocy których można rejestrować obrazy oraz zarządzać kamerami IP HDTV: LC-4000NVR (4-kanałowy rejestrator IP), LC-9000NVR (9-kanałowy rejestrator sieciowy).« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info