Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Nowa głowica szybkoobrotowa Full HD Samsung Techwin

Firma Samsung Techwin wprowadziła do swojej oferty nową głowicę szybkoobrotową Full HD SNP-6200RH, która dzięki zaimplementowanym technologiom oraz odpowiednio przemyślanej konstrukcji, doskonale sprawdzi się podczas pracy w trudnych warunkach środowiskowych, z jakimi można spotkać się na lotniskach, w portach, na parkingach, w obiektach handlu detalicznego i zakładach przemysłowych.


SNP-6200RH Samsung

Na wyposażeniu kamery szybkoobrotowej SNP-6200RH Samsung znajdziemy profesjonalny obiektyw megapikselowy z 20-krotnym zoomem optycznym, który w połączeniu z wysokiej jakości obrazem o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), pozwala na szczegółową identyfikację obserwowanych osób i przedmiotów, a także odczyt informacji alfanumerycznych. Z kolei unikatowa technologia doświetlenia IR sprawia, że kamera sieciowa Samsung SNP-6200RH bez problemu poradzi sobie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Znajdujące się na jej wyposażeniu diody LED emitują światło podczerwone, przy czym kąt, pod jakim emitowana jest wiązka świetlna, zmienia się wraz ze zmianami ogniskowej obiektywu, dzięki czemu diody mogą oświetlać obiekty znajdujące się w odległości 100 m od kamery. Oznacza to, że kamera IP szybkoobrotowa Samsung SNP-6200RH może z powodzeniem pracować w miejscach objętych nawet całkowitą ciemnością. Dodatkowo kamera ta posiada szeroki zakres dynamiki WDR, dzięki któremu doskonale sprawdza się podczas monitorowania scen o wysokim kontraście.


SNP-6200RH Samsung

Zgodna ze standardem ONVIF kamera IP Samsung SNP-6200RH może bezawaryjnie pracować w miejscach, gdzie inne kamery zawodzą. Wyposażona w obudowę o stopniu szczelności IP66 oraz stopniu odporności na uderzenia IK10, może być stosowana w miejscach, gdzie kamery monitoringu IP są narażone na akty wandalizmu oraz szkodliwe oddziaływanie pogody. Warto także wspomnieć o bardzo szerokim zakresie temperaturowym pracy - kamera może pracować w temperaturach od -50 do +55 st. C.


SNP-6200RH Samsung

Kamera sieciowa Samsung SNP-6200RH korzysta z wydajnego algorytmu kompresji H.264 oraz dodatkowo z kodeka MJPEG. Warto także wspomnieć o pozostałych właściwościach nowej głowicy szybkoobrotowej Samsung SNP-6200RH, dzięki którym spełnia ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Na uwagę zasługuje m.in.: funkcja UPnP (ułatwia pracę w sieci IP), osiem stref prywatności, dwukierunkowy tor dźwiękowy, funkcja detekcji sabotażu (automatyczne alarmowanie w momencie próby zamalowania obiektywu kamery lub nagłej zmiany pola jej widzenia) oraz mechanizmy inteligentnej analizy treści obrazu IVA (może wykrywać wiele zdarzeń zachodzących na obserwowanym obszarze, takich jak przekroczenie wirtualnej linii, wejście albo wyjście człowieka, pojawienie się albo zniknięcie obiektów).« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info