Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Nowa kamera IP Samsung Techwin z wyniesionym modułem obrazowym

Specjalnie na potrzeby dyskretnych systemów telewizji dozorowej IP, Samsung Techwin rozszerzył dotychczasową ofertę kamer do monitoringu IP o nową kamerę sieciową SNB-6010 z wyniesionym modułem obrazowym, przeznaczoną do zastosowania w instalacjach nadzoru wizyjnego dla bankomatów i punktów sprzedaży detalicznej oraz innych miejsc, gdzie wymaga się użycie kamer generujących wysokiej jakości obraz i jednocześnie charakteryzujących się niewielkimi gabarytami.

Podstawową właściwością kamery IP Samsung Techwin SNB-6010 jest jej unikalna konstrukcja. Jednostka centralna zawierająca procesor sygnałowy i moduł łączący kamerę z siecią Ethernet została oddzielona od modułu zawierającego przetwornik obrazowy i obiektyw, dzięki czemu kamera sieciowa SNB-6010 może być montowana z dala od miejsca instalacji modułu obrazowego, a więc miejsca potencjalnego ataku na kamerę. Zapewnia to także odpowiedni poziom bezpieczeństwa materiału wizyjnego zapisanego na karcie pamięci SD.

Dyskretna kamera sieciowa SNB-6010 Samsung korzysta z profesjonalnej matrycy obrazotwórczej, dzięki której wytwarza doskonałej jakości obraz kolorowy w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli) przy minimalnym oświetleniu na poziomie 0,05 lx. Wyposażona w szeroki zakres dynamiki WDR o poziomie 120 dB,  bardzo dobrze sprawdza się w miejscach o nierównym naświetleniu (doskonała rozpoznawalność obiektów zarówno w prześwietlonych, jak i nie doświetlonych miejscach).


Dyskretna kamera IP Samsung SNB-6010

Fot. SNB-6010 Samsung Techwin - dyskretna kamera sieciowa Full HD (2MP) z wyniesionym modułem obrazowym


Wysoką skuteczność działania systemów wizyjnych korzystających z kamery IP Samsung SNB-6010 zapewnia funkcja inteligentnej analizy obrazu, która pozwala na automatyczne wychwytywanie zachowań i sytuacji mających miejsce w polu widzenia kamery. Na wyróżnienie zasługuje m.in. funkcja wykrywania prób sabotażu kamery (automatyczne wygenerowanie alarmu, np. przy próbie zasłonięcia obiektywu lub po nagłej zmianie pola widzenia kamery), funkcja detekcji ruchu (pozwala na znaczną redukcję liczby fałszywych alarmów - zdolność rozróżnienia między ruchem rzeczywistym a ruchem pozornym) oraz funkcja maskowania stref prywatności (pozwala na zamaskowanie obszarów, z których obraz nie powinien być obserwowany i rejestrowany, np. klawiatura bankomatu służąca do wprowadzania kodu PIN).

Na uwagę zasługuje także możliwość optymalnego wykorzystania dostępnego pasma sieciowego. Pozwala na to funkcja transmisji fragmentów obrazu w niezależnych strumieniach sieciowych, która umożliwia indywidualny dobór rozdzielczości, liczby klatek i jakości wybranych fragmentów obrazu.« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info