Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Nowoczesny bezprzewodowy monitoring wizyjny

Nowoczesny bezprzewodowy monitoring wizyjny wymaga zastosowania urządzeń, które nie tylko będą oferowały czysty i szczegółowy obraz, ale także zapewnią bezproblemową i bezpieczną transmisję obrazów i dźwięków. Zgodnie z hasłem „nowoczesny monitoring IP dla każdego”, firma LC Security wzbogaciła swoją ofertę o nowe bezprzewodowe kamery IP w wersji LC-350 (stałopozycyjna, wewnętrzna), LC-355 (obrotowa, wewnętrzna) i LC-359 (zintegrowana, wewnętrzna / zewnętrzna). Wszystkie trzy modele charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, łatwą obsługą oraz przystępną ceną, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowania w instalacjach nadzoru wideo dla domów (np. monitoring opiekunki do dziecka), biur, firm i sklepów.

Ich podstawową cechą wspólną jest bezpieczna łączność bezprzewodowa w standardzie 802.11 b/g, co znacznie upraszcza i skraca czas montażu kamer. Dzięki możliwości pracy w bezprzewodowej sieci komputerowej, kamery sieciowe LC Security w wersji LC-350, LC-355 i LC-359, bez problemu zamontujemy nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto, ich montaż nie wymaga prowadzenia przewodów transmisyjnych, co obniża koszty wdrożenia oraz eliminuje dodatkowe prace (np. kucie ścian pod przewody, itp.).

Profesjonalne kamery sieciowe
Fot. Kamera IP stałopozycyjna LC-350

Nowoczesny bezprzewodowy monitoring wizyjny budowany na bazie kamer sieciowych LC Security pozwala na zdalny podgląd obrazu z dowolnego miejsca, który może być realizowany za pomocą przeglądarki internetowej, dołączonego oprogramowania lub urządzeń mobilnych (Windows Mobile, Symbian i iPhone). Oznacza to, że niezależnie od tego gdzie jesteśmy, zawsze możemy uzyskać podgląd obrazu z kamer chroniących nasz dom czy sklep.

Obsługa urządzeń mobilnych

Wszystkie powyższe kamery oferują bardzo czysty, ostry i co ważniejsze bogaty w detale obraz w rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli), który pozwala na dokładne rozpoznanie znajdujących się na nim osób i przedmiotów. Płynne i szczegółowe materiały wideo dostarczane przez kamery VGA LC Security, zapewniają także dokładną wideoweryfikację zdarzeń alarmowych. Każda z prezentowanych kamer IP została wyposażona w rozbudowaną funkcję detekcji ruchu, która pozwala na zautomatyzowanie niektórych prac obserwacyjnych, zwiększając tym samym skuteczność pracy systemów nadzoru wideo. Modele LC-350 i LC-355 zostały wyposażone w mikrofon, który pozwala im na rejestrację dźwięków z najbliższego otoczenia. Dodatkowo wbudowany głośnik, co w połączeniu z dwukierunkową transmisją dźwięku, pozwala na przekazywanie komunikatów głosowych do strefy monitorowanej.

Profesjonalne kamery IP
Fot. Kamera IP obrotowa LC-355

Kolejnym atutem systemów nadzoru wideo budowanych w oparciu o prezentowane kamery IP, jest możliwość efektywnej pracy w trybie całodobowym. Wszystkie modele wyposażono bowiem w funkcję Dzień/Noc z wbudowanym promiennikiem podczerwieni, która automatycznie dopasowuje tryb pracy kamer do panujących warunków oświetleniowych. Warto także dodać, że dzięki wbudowanemu promiennikowi IR LED, kamery sieciowe VGA LC Security mogą dostarczać wyraźny obraz nawet podczas pracy w całkowitej ciemności.

Kamera bezprzewodowa LC-359 z obiektywem 6 mm została wyposażona w obudowę odporną na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu doskonale nadaje się do zastosowania na zewnątrz budynków. Klasa szczelności IP66 zapewnia optymalną ochronę wnętrza kamery przed szkodliwym działaniem wody, kurzu oraz niskich i wysokich temperatur. Z kolei kamera sieciowa LC-355 z obiektywem szerokokątnym 3,6 mm została wyposażona w niezawodny mechanizm Pan/Tilt, który umożliwia płynny obrót w zakresie 270° i pochylenie w zakresie 90°. Możliwość zdefiniowania 16 presetów pozycji, pozwala na odpowiednie dopasowanie kamery do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Profesjonalne kamery sieciowe IP
Fot. Kamera IP zintegrowana LC-359

Warto także wspomnieć o pozostałych cechach użytkowych prezentowanych kamer sieciowych, takich jak: kompresja obrazu MJPEG, szybka transmisja przez sieć, obsługa wielu przeglądarek internetowych, wysyłanie zdjęć na e-mail i FTP, przypisany unikalny adres DDNS, dzięki któremu zlokalizujesz swoją kamerę z każdego miejsca na świecie oraz dodatkowe oprogramowanie do obsługi 36 kamer.« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info