Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

System Przedszkolak firmy Roger

Firma Roger, będąca jednym z czołowym producentów z zakresu systemów kontroli dostępu, rozszerzyła swoją ofertę o rozwiązanie, które pozwala na precyzyjne rozliczanie czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Tym rozwiązaniem jest System Przedszkolak, który dzięki swojej funkcjonalności, elastyczności, atrakcyjnej cenie oraz łatwe instalacji, doskonale nadaje się do zastosowania zarówno w placówkach publicznych jak i prywatnych.

Działanie Systemy Przedszkolak firmy Roger polega na rejestracji obecności dziecka w przedszkolu za pomocą kart zbliżeniowych standardu EM125kHz i odpowiednim naliczaniu związanych z tym opłat przez oprogramowanie zainstalowane na komputerze PC. Rolę terminala rejestracji obecności pełni kontroler dostępu PR602LCD, który jest wyposażony we wbudowany czytnik kart, wyświetlacz oraz klawiaturę numeryczną wraz z czterema klawiszami funkcyjnymi. Znajdujący się w systemie kontroler dostępu z serii PR602LCD może pracować zarówno w trybie sieciowym, jak i autonomicznym, co zapewnia bardzo dużą elastyczność prezentowanego rozwiązania. Warto także dodać, że kontroler PR602LCD jest w stanie obsłużyć do 4000 użytkowników, dzięki czemu sprawdzi się w każdym zastosowaniu. Terminal PR602LCD może być dodatkowo wykorzystany w kontroli dostępu do przedszkola.
Jakie korzyści niesie ze sobą instalacja Systemu Przedszkolak? Przede wszystkim prezentowane rozwiązanie umożliwia wyliczenie całkowitej miesięcznej należności za pobyt dziecka w przedszkolu na podstawie trzech kryteriów:

  • czasu pobytu - rozróżnienie na okres bezpłatny i dowolną liczbę okresów płatnych,
  • wyżywienia - definiowalna stawka dzienna lub osobna stawka za każdy posiłek,
  • zajęć dodatkowych, jak: gimnastyka korekcyjna, języki obce, basen itp.

Dzięki swoim właściwościom użytkowym oraz sprawdzonym rozwiązaniom, system przedszkolak firmy Roger ułatwia pracę dyrektora placówki wychowawczej poprzez usystematyzowanie procesu rozliczeń i ograniczenie możliwości popełniania błędów. Korzyści z instalacji systemu przedszkolak dostrzegą także rodzice dzieci przebywających w przedszkolu, ponieważ nie będą musieli odręcznie wpisywać godzin obecności, a czas pobytu ich dzieci będzie rejestrowany z najwyższą dokładnością.« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info