Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Wyjątkowo czułe kamery IP kopułkowe AXIS

W najbliższym dniach do sprzedaży trafią dwie, nowe kamery kopułkowe AXIS Communications, które zaprojektowano z myślą o budowie niskobudżetowych lecz profesjonalnych systemów sieciowego monitoringu wideo. Mowa o stałopozycyjnych kamerach sieciowych AXIS M3024-LVE i AXIS M3025-VE, które wytwarzają obrazy w standardzie HDTV i doskonale sprawdzają się w całodobowych systemach telewizji dozorowej, instalowanych zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Kamery sieciowe AXIS serii M30-VE są małe, niedrogie i zapewniają wiele korzyści, w tym rozdzielczość typową dla standardu HDTV, tryb pracy dzień/noc, porty wejścia/wyjścia dla urządzeń zewnętrznych oraz obsługę łatwego w użytkowaniu oprogramowania AXIS Camera Companion lub innego oprogramowania służącego do zarządzania materiałem wizyjnym.

Ze względu na swoje parametry użytkowe kamery IP AXIS serii M30-VE sprawdzą się zarówno w szkołach, hotelach, butikach, restauracjach czy biurach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom bez problemu mogą pełnić funkcję ochroniarza pilnującego bezpieczeństwa osób i mienia, a także czujnego dozorcy, który nigdy nie śpi i jest zawsze czujny na zagrożenie.


AXIS M3024-LVE

Fot. Stałopozycyjna kamera IP kopułkowa 720p AXIS M3024-LVE


Kamera sieciowa AXIS M3024-LVE jest w stanie dostarczyć krystalicznie czysty i szczegółowy obraz w standardzie HDTV 720p. Na jej wyposażeniu znajdziemy profesjonalny układ optyczny zapewniający pole widzenia 80°. Z kolei model AXIS M3025-VE generuje jeszcze bardziej szczegółowy obraz w standardzie HDTV 1080p z polem widzenia 93°.

Zapowiadane kamery IP kopułkowe AXIS zostały także odpowiednio przystosowane do pracy w trybie całodobowym. Obydwie kamery posiadają automatycznie usuwany filtr odcinający promieniowanie podczerwone, który umożliwia tworzenie kolorowego obrazu w warunkach dziennych i wykorzystanie promieni podczerwonych w warunkach nocnych do tworzenia obrazu monochromatycznego o wysokiej jakości i bardzo dobrej rozpoznawalności detali. Możliwe jest także zastosowanie dodatkowego, zewnętrznego promiennika podczerwieni, dzięki któremu prezentowane kamery IP AXIS mogą dostarczać obraz nawet w przypadku całkowitego braku oświetlenia na obserwowanej scenie (skuteczny monitoring w całkowitej ciemności).


AXIS M3025-VE

Fot. Kamera kopułkowa Full HD AXIS M3025-VE


Na uwagę zasługują także zastosowane w kamerach rozwiązania, dzięki którym ich montaż jest niezwykle szybki i łatwy. Odpowiednio przemyślana konstrukcja obudowy kamer IP AXIS z serii M30-VE sprawia, że mogą być łatwo instalowane na ścianach lub sufitach, a ich pole widzenia można łatwo ustawić wedle naszych potrzeb. Kamery sieciowe  AXIS M30-VE mogą wytwarzać obraz obrócony o 90 stopni, w formacie „korytarzowym” (Corridor Format), dzięki czemu doskonale nadają się do montażu na klatach schodowych, w korytarzach, przejściach, tunelach oraz w innych miejscach, w których możliwość wytworzenia obrazu obróconego o 90 stopni korzystanie wpływa na skuteczność prowadzonej obserwacji. Łatwość montażu zapewnia także funkcja PoE (IEEE 802.3af), która pozwala na zasilanie kamer bezpośrednio z sieci Ethernet.

Warto także dodać, że zapowiadane kamery IP AXIS nie wymagają zastosowania obudowy zewnętrznej, gdyż mają stopień ochrony IP66 oraz NEMA 4X (są odporne na kurz, deszcz, śnieg i korozję oraz na uszkodzenia mechaniczne, np. akty wandalizmu).« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info