Czytnik zbliżeniowy ROGER PRT12MF-G
Cena netto353.66
Telefon Zamów telefonicznie
Ocena klientów na: 4.07
Dodaj opinie o produkcie »
PRT12MF-G firmy Roger to profesjonalny, zewnętrzny czytnik / programator kart standardu ISO/IEC 14443A/Mifare PRT12MF G z wbudowaną klawiaturą, który ze względu na swoją podwyższoną funkcjonalność oraz niezawodne i skuteczne działanie, znajduje szerokie zastosowanie we współczesnych systemach kontroli dostępu. Urządzenie odpowiednio przystosowano do współpracy z kartami zbliżeniowymi standardu 13,56 MHz. Prezentowany produkt posiada kabel podłączeniowy o długości 0,5m, klawiaturę silikonową z laserowo grawerowanym nadrukiem i podświetleniem oraz dwa klawisze funkcyjne.
Opcje dodatkowe:
PRT12MF-G firmy Roger
Charakterystyka czytnika PRT 12 MF G:
  • Praca w trybie terminalowym (podleganie kontrolerowi) lub autonomicznym
  • Kolor: Ciemnoszary
  • Klawiatura: Tak
  • Wymiary: 150.5 X 46 X 23 mm
  • Kabel podłączeniowy: 50cm
  • Odległości:
    • Pomiędzy czytnikiem i kontrolerem: maks. 150 m
    • Pomiędzy dwoma czytnikami PRT: maks. 150 m
  • Zasięg odczytu: do 6 cm (w zależności od karty)
  • Napięcie zasilania: 10-15 V DC
  • Pobór prądu (średni): 85mA
Charakterystyka serii PRTxxMF:
  • Zasilanie: 12V DC
  • Identyfikacja: Kart i/lub PIN
  • Karty: 13.56 MHz standardu ISO/IEC 14443A i Mifare