LC-SP250SZ-C długi prosty szyld cynkowany szeroki
Cena netto 8.26
Telefon Zamów telefonicznie
Ocena klientów na: 5
Dodaj opinie o produkcie »
Zalety produktu LC-SP250SZ-C:
  • wymiary: 250mm / 29,5mm / 3mm;