Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Kamery HD-SDI Geovision

Z myślą o budowie niezawodnych i skutecznych w działaniu systemów monitoringu HDCCTV, firma Geovision rozszerzyła swoją ofertę o kamery HD-SDI z serii GV-SDI-BX100. Na dzień dzisiejszy kamery przemysłowe HD-SDI firmy Geovision są dostępne z wymiennym obiektywem o stałej długości ogniskowej 4 mm lub z obiektywem o zmiennej ogniskowej 2.8-12 mm (istnieje możliwość wymiany na dowolny obiektyw z mocowaniem typu CS). Ich podstawową zaletą użytkową jest możliwość transmisji obrazu w jakości Full HD 1080p bez kompresji i bez konieczności wykorzystania sieci komputerowej z protokołem TCP/IP. Dzięki tej unikalnej właściwości użytkowej, kamery HD-SDI Geovision mogą bezproblemowo realizować transmisję wizji w wysokiej rozdzielczości w oparciu o tradycyjne okablowanie koncentryczne.

Możliwość dostarczenia ostrego, pełnego kolorów oraz detali obrazu w rozdzielczości Full HD sprawia, że kamery przemysłowe HD-SDI Geovision rewelacyjnie nadają się do zastosowania w obiektach, w których szczegółowa wideoweryfikacja osób, przedmiotów i zdarzeń alarmowych, ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa obiektu oraz osób w nim przebywających. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zastosowany przetwornik obrazu CMOS z funkcją progresywnego skanowania, która w znacznym stopniu poprawia efektywność pracy w miejscach, gdzie panuje duże nasilenie ruchu. Technologia progresywnego skanowania skutecznie eliminuje efekt postrzępionych krawędzi poruszających się obiektów, i tym samym zwiększa ich rozpoznawalność.

Kamera HD-SDI GV-SDI-BX100 Geovision
Fot. Kamera HDCCTV GV-SDI-BX100 2.8-12 mm Geovision

Kamery HD-SDI Geovision z serii GV-SDI-BX100 pozwalają na stworzenie systemu nadzoru wideo, w których obserwacja jest prowadzona przez 24 godziny na dobę. Jest to możliwe za sprawą funkcji Dzień/Noc z mechanicznym filtrem podczerwieni, która poprzez automatyczne dopasowanie trybu pracy do poziomu oświetlenia (dzienny – kolorowy, nocny - monochromatyczny), zapewnia prawidłową obserwacje w trybie całodobowym. Kamery HD-SDI Geovision mogą współpracować z zewnętrznym promiennikiem podczerwieni, który pozwala im na generowanie wyraźnego obrazu, nawet przy całkowitym braku oświetlenia. Niezwykle istotną cechą omawianych kamer jest szeroki zakres dynamiki WDR. Dzięki szerokiemu zakresowi dynamiki możemy wykorzystywać kamery HD-SDI w słabych warunkach oświetleniowych i przy znacznym oświetleniu tylnym (pozwala m.in. na dobrą widoczność twarzy osoby stojącej w drzwiach lub na tle jasnego okna).

Kamera HD-SDI GV-SDI-BX100 4mm Geovision
Fot. Kamera przemysłowa HDCCTV GV-SDI-BX100 4 mm Geovision

Kamery CCTV HD-SDI Geovision z serii GV-SDI-BX100 są przystosowane do pracy w warunkach wewnętrznych, jednak po zastosowaniu obudowy o odpowiedniej klasie szczelności, mogą bezawaryjnie pracować na w środowisku zewnętrznym. Dodatkową ich zaletą jest możliwość zdalnego sterowania za pomocą interfejsu RS-485 lub RS-422 (protokoły Pelco D/P).

W celu stworzenia kompletnego systemu HDCCTV bazującego na kamerach HD-SDI Geovision polecamy zastosowanie karty komputerowej DVR z serii GV-SDI-204, która umożliwia zapis wizji w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli z prędkością 100 kl./s. Proponowane rozwiązanie zapewnia jednoczesną obsługę dla maksymalnie 4 kamer przemysłowych typu HD-SDI. Warto także wspomnieć, że karta DVR GV-SDI-204 została wyposażona w sprzętową kompresję H.264, co pozwala na otrzymanie najwyższej jakości materiałów wideo, przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania na pamięć masową (niższe koszty eksploatacji systemu HDCCTV).

Karta PC DVR HD-SDI GV-SDI-204 Geovision
Fot. Karta komputerowa DVR GV-SDI-204 Geovision« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info