Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Kamery HD wewnętrzne do monitoringu IP

Monitoring IP wewnątrz takich obiektów jak banki, zakłady jubilerskie, kantory czy sklepy z drogim asortymentem, muszą dostarczać na tyle szczegółowy obraz obserwowanej sceny, aby była możliwa precyzyjna identyfikacja ludzkich twarzy, informacji alfanumerycznych oraz wideoweryfikacja zdarzeń alarmowych. Dlatego też większość specjalistów z branży do budowy tego typu instalacji nadzoru wideo zaleca stosować kamery sieciowe, które generują obraz w jakości HD oraz pozwalają na wygenerowanie bogatego w detale obrazu podczas pracy w zmiennych warunkach oświetlenia - przykładowo podczas prowadzenia obserwacji w dzień i w nocy).


Kamera HD wewnętrzna LC-450

Kamera sieciowa HD do monitoringu LC-450 LC Security


W sprzedaży dostępnych jest wiele kamer sieciowych HD do monitoringu wizyjnego, jednak naszą szczególną uwagę przyciągnęły kamery HD wewnętrzne marki LC Security, a konkretnie modele LC-450 IP (obiektyw o stałej ogniskowej 4 i 6 mm,  obudowa do zastosowań wewnętrznych) i LC-460 IP (obiektyw zmienno-ogniskowy 2,8 - 12 mm, obudowa do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych). Oba modele są zgodne ze specyfikacją ONVIF, dzięki czemu są w pełni kompatybilne z rozwiązaniami sieciowymi innych producentów, i tym samym pozwalają na tworzenie systemów nadzoru wideo o dowolnej konfiguracji.


Kamera HD wewnętrzna LC-460

Kamera HD Dzień/Noc do monitoringu IP LC-460 LC Security


Największym w naszej opinii atutem proponowanych kamer IP do monitoringu wewnętrznego jest niezwykle ostry i bogaty w detale obraz w rozdzielczości 2 Mpix, który dzięki jakości HD pozwala na bardzo szczegółowe rozpoznanie znajdujących się na nim osób, przedmiotów oraz zapewnia skuteczną wideoweryfikację zdarzeń alarmowych. Zastosowany w kamerach przetwornik obrazu CMOS ze skanowaniem progresywnym, gwarantuje bardzo wierne odwzorowanie obserwowanej sceny, nawet w sytuacjach gdy znajdują się na niej ruchome obiekty (brak efektu postrzępionych krawędzi).


Kamera IP LC-450

Podgląd obrazu z kamery IP LC-450 LC Security


Kolejną zaletą kamer sieciowych serii LC-450 IP i LC-460 IP jest możliwość zautomatyzowania części prac dozorowych. Kamery oferują bowiem rozbudowaną funkcję detekcji ruchu (wykrywa ruch w obszarze monitorowanym), maski prywatności (pozwala na zasłonięcie obszarów, których nie chcemy lub nie możemy monitorować) praca wg harmonogramu oraz zapewniają automatyczne przejście z trybu dziennego na nocy. Dzięki wbudowanej prawdziwej funkcji Dzień/Noc z wbudowanym promiennikiem podczerwieni IR LED o dużym zasięgu podświetlenia, doskonale sprawdzają się w całodobowych instalacjach monitoringu CCTV IP oraz wszędzie tam, gdzie obserwacja jest prowadzona przy częstych zmianach oświetlenia.


Kamera IP LC-460

Podgląd obrazu z kamery sieciowej LC-460 LC Security


Prezentowane kamery HD wewnętrzne do monitoringu oferują także możliwość wygenerowania dwóch niezależnie skonfigurowanych strumieni wideo, dzięki czemu możemy optymalnie dostosować jakość obrazu do wymagań użytkownika, założeń systemu nadzoru wideo oraz przepustowości sieci komputerowej. Użytkownik ma do wyboru kompresję wideo H.264 Main Profile i MJPEG.


ONVIF

Zgodność ze standardem ONVIF


Należy także dodać, że kamery sieciowe LC Security w wersji LC-450 IP i LC-460 IP pozwalają użytkownikowi mieć „oko” na obiekt monitorowany, niezależnie od tego gdzie w danym momencie się znajduje. Zdalny dozór wideo jest możliwy dzięki obsłudze urządzeń mobilnych (Windows Mobile, Symbian i iPhone), przy pomocy których w każdej chwili możemy podejrzeć obraz z kamer monitoringu wizyjnego.


Zdalny monitoring

Zdalny podgląd obrazów za pomocą urządzeń mobilnych (tabletów, smartphonów, itp.)
« wróć
Oferty specjalne
Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

info