Wysokie rabaty
Gwarancja
Dodaj kamere

Polecane strony

archiwum CCTV - info o zmianach i nowościach

uchwyty LCD plazma - profesjonalne uchwyty do monitorów i TV LCD / Plazma - producent

monitoring CCTV - hurtownia zabezpieczeń, systemy alarmowe, kamery, monitoring ip

monitoring ip cyfrowe systemy CCTV ip

Uchwyty LCD TV

Pomoc techniczna Pomoc techniczna

Kamery wandaloodporne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

Niezawodny dozór wideo miejsc, w których kamery telewizji przemysłowej są narażone na akty wandalizmu oraz na bezpośrednie oddziaływanie czynników atmosferycznych, takich jak woda, kurz czy zmienne temperatury, wymaga zastosowania kamer przemysłowych o konstrukcji, która zapewni im bezawaryjną pracę w trudnych warunkach środowiskowych. Doskonale sprawdzą się tu dwie najnowsze propozycje firmy LC Security w postaci kamery zintegrowanej LC-777 i kamery kopułkowej LC-SZ777, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, pozwalają na budowę najwyższej jakości systemów analogowego monitoringu wizyjnego.


Kamery zewnętrzne LC Security

Fot. Od lewej: kamera zintegrowana LC-777, kamera kopułkowa LC-SZ777


Wytrzymałe i niezawodne


Podstawową cechą wspólną nowych kamer przemysłowych LC Security jest ich wyjątkowo wytrzymała obudowa, która dzięki zgodności z normą IP66 skutecznie zabezpiecza ich wnętrze przed skutkami kontaktu z silnymi strumieniami wody, opadami atmosferycznymi oraz pyłami. Ponadto solidna, wandaloodporna obudowa sprawia, że kamery LC-777 i LC-SZ777 mogą być instalowane w miejscach, w których często dochodzi do prób dewastacji mienia.


Kamery wandaloodporne LC Security

Fot. Obudowa odporna na akty wandalizmu i warunki pogodowe


Skuteczny dozór wideo nawet w całkowitej ciemności


W przypadku prezentowanych kamer wandaloodpornych, optymalne przystosowanie do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, nie ogranicza się jedynie do zwiększonej odporności na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Oba modele zostały bowiem odpowiednio przystosowane do pracy w zmiennych warunkach oświetleniowych, dzięki czemu mogą służyć do prowadzenia całodobowego dozoru wideo, niezależnie od poziomu oświetlenia na obserwowanej scenie.


Monitoring wideo dzień/noc LC Security

Fot. Skuteczny monitoring wideo przez całą dobę


Prawidłową reprodukcję obserwowanej sceny, zarówno przy świetle dzienny, nocnym, jak i w całkowitej ciemności zapewnia funkcja Dzień/Noc (realizowana z wykorzystaniem mechanicznego filtra podczerwieni) ze zintegrowanym promiennikiem podczerwieni IR LED. W zależności od modelu zasięg podświetlenia wynosi 30 m dla LC-SZ777 i aż 60 m dla LC-777. Na uwagę zasługuje także kontrola ekspozycji, która pozwala na ujednolicenie jasności wszystkich doświetlanych obiektów, bez względu na ich odległość od promiennika.


Monitoring całodobowy LC Security

Fot. Inteligentny reflektor podczerwieni IR LED o zasięgu 60 m (LC-777) i 30 m (LC-SZ777)


Rewelacyjna widoczność bez względu na warunki środowiskowe


Kamery wandaloodporne LC Security w wersji LC-777 i LC-SZ777 zostały wyposażone w najnowszej generacji układ Sony Effio-P, który oferuje dostęp do najnowszych algorytmów optymalizacji obrazu, gwarantując tym samym najwyższą jego jakość i niespotykaną dotąd rozdzielczość. Dzięki możliwości dostarczeni pełnego detali obrazu w rozdzielczości poziomej 700 linii telewizyjnych, kamery te są szczególnie użyteczne w miejscach, gdzie dokładne rozpoznanie obserwowanych osób i przedmiotów, ma kluczowe znaczenie dla systemu telewizji przemysłowej oraz bezpieczeństwa obiektu i osób w nim przebywających.

Wśród wielu dodatkowych opcji, których z całą pewnością nie znajdziemy na wyposażeniu większości analogowych kamer telewizji przemysłowej, na wyróżnienie zasługuje m.in.:


 • Rozszerzony zakres dynamiki (Super WDR) pozwala na wierne odwzorowywanie monitorowanej sceny mimo dużego kontrastu.

 • Redukcja szumów 2D 3D (2D & 3DNR) - systemy odpowiadające za neutralizację szumów i smug.

 • ATR-EX - cyfrowa korekta kontrastu.

 • Cyfrowa stabilizacja obrazu (DIS) neutralizuje rozmycie spowodowane drganiem obrazu.

 • Kompensacja silnych źródeł światła (HLC) przeciwdziała prześwietleniom nagrań powodowanym przez reflektory samochodowe i inne źródła intensywnego światła.

 • Czułość Sens-UP - manualne rozjaśnienie nagrań generowanych w nocy.

 • Funkcja detekcji ruchu sygnalizuje przemieszczenie w monitorowanym obszarze.

 • System maskowania prywatności pozwala na zasłonięcie obiektów w polu widzenia kamery.

 • Optymalne dostosowanie do miejsca pracy


  Dzięki zastosowanej optyce, kamery wandaloodporne LC-777 i LC-SZ777 w łatwy sposób można dostosować do miejsca ich pracy. W obu przypadkach producent zastosował obiektyw zmienno-ogniskowy z zoomem optycznym (LC-777 posiada obiektyw o ogniskowej 2,8 ~ 10 mm, z kolei model LC-777 obiektyw 2,8 ~ 12 mm). Zmienna długość ogniskowej obiektywu pozwala na uzyskanie szerokiego lub wąskiego kąta widzenia, dzięki czemu prezentowane kamery CCTV znajdują zastosowanie zarówno w wąskich przejściach, jak i w pomieszczeniach o dużej powierzchni.  « wróć
  Oferty specjalne
  Newsletter Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami!

  KAMERY.PL na YouTube KAMERY.PL na Facebook Odwiedź KAMERY.PL również na:

  info