LC-ZZMW7-12 / LC-ZZMW7-12L
LC-ZZMW7-12 / LC-ZZMW7-12L
Cena netto 71.06
Telefon Zamów telefonicznie
Ocena klientów na: 5
Dodaj opinie o produkcie »
LC-ZZMW7-12 / LC-ZZMW7-12L
Właściwości produktu LC-ZZMW7-12 / LC-ZZMW7-12L
  • Pojemność: 7Ah,
  • Napięcie: 12V,
  • Projektowana żywotność: 6 - 9 lat,
  • Styki 4,8mm (LC-ZZMW7-12) lub 6,3mm (LC-ZZMW7-12L),