LC-ZZMWLFT105-12
LC-ZZMWLFT105-12
Cena netto1183.00
Telefon Zamów telefonicznie
Ocena klientów na: 5
Dodaj opinie o produkcie »
LC-ZZMWLFT105-12
Najnowsza linia bezobsługowych akumulatorów firmy LC-Security została zaprojektowana z myślą o wieloletniej wydajnej pracy buforowej w systemach zasilania awaryjnego oraz o montażu w szafie Rack. Model LC-ZZMWL105-12 przeznaczony jest do szaf 19" i 21". Posiada on wyprowadzenie terminala w przedniej części obudowy. Akumulator wyróżnia wysoka wydajność energetyczna przy zachowaniu pełni bezpieczeństwa podczas eksploatacji.
Właściwości akumulatora LC-ZZMWLFT105-12:
  • Pojemność: 105Ah;
  • Napięcie: 12V;
  • Montaż w szafie Rack 19" lub 21";
  • Projektowana żywotność: 10 - 12 lat;
  • Wysoka wydajność;
  • Współpracuje ze systemami zasilania buforowego;
  • Możliwość łączenia szeregowego akumulatorów w szafie;
  • Gwarancja.
Napięcie nominalne [V]12
Nominalna pojemność [Ah]105
Montaż w szafie RackTAK, 19" lub 21"