LC-OMM-50W6
LC-OMM-50W6
Cena netto 31.55
Telefon Zamów telefonicznie
Ocena klientów na: 5
Dodaj opinie o produkcie »
LC-OMM-50W6
Murowa obejma metalowa LC-Security LC-OMM-50W6 przeznaczona jest do mocowania przy ścianie masztów antenowych o średnicy nie większej niż 50mm. Obejmę montuje się przy wykorzystaniu kołków rozporowych o średnicy 8mm. Odległość masztu od ściany wynosi 60mm. W skład kompletu wchodzą dwa elementy.
Najważniejsze właściwości produktu LC-OMM-50W6:
  • obejma metalowa,
  • odpowiednie maszty: średnica do 50mm,
  • zastosowanie: mocowanie masztów do ścian,
  • montaż: kołki rozporowe 8mm,
  • odległość rury od ściany: 60mm,
  • dwa elementy w komplecie.
Materiałmetal
Średnica masztu [mm]max. 50
Odległość rury od muru [mm]60
Mocowanie8x kołek rozporowy Ø 8mm