Obejma dystansowa LC-OR-20R50
Obejma dystansowa LC-OR-20R50
Cena netto 25.20
Telefon Zamów telefonicznie
Ocena klientów na: 5
Dodaj opinie o produkcie »
Obejma dystansowa LC-OR-20R50
Metalowa obejma dystansowa LC-OR-20R50 marki LC-Security znajduje zastosowanie przy równoległym mocowaniu masztów rurowych w odległości 200mm od siebie. Średnica instalowanych masztów nie powinna przekraczać 50mm, a średnica cybantu LC-OR-20R50 jest równa 8mm. Z zewnątrz obejma została pokryta powłoką cynkową.
Podstawowe właściwości produktu LC-OR-20R50:
  • obejma dystansowa,
  • przeznaczenie: równoległe mocowanie masztów rurowych,
  • dystans między masztami: 200mm,